Anasayfaya git.
   

Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 240
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : exper tablet tamiri , adana tablet tamiri , exper adana tamir , exper easypad H7 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tablet Tamiri

Exper markalı ve EASYPAD H7S, H7G, H7D model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:


Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tablet Ekran DeğişimiExper EASYPAD H7S, H7G, H7D tabletlerin lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D tabletlerin ekran paneli değişimi Uzman Servisimizde. Birçok marka gibi Exper marka tabletin ekran değişimi için, tabletin sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tablet Lcd Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D ekran, Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D panel, Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D lcd, Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D led, Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D ekranım kırıldı, Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D lcd ekran değişimi, Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D ekran paneli mürekkebi aktı, Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D ekran paneli kırıldı, Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D lcd ekran paneli değişimi, Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D ekran adana, Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D lcd ekran paneli onarımı

Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tablet Batarya DeğişimiExper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tablet Batarya Değişimi

Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D tabletlerin batarya değişimleri firmamızda yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D marka Tablet bataryalarının değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tablet şarj Soketi Değişimi

Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tablet Dc Jack DeğişimiExper EASYPAD H7S, H7G, H7D tabletlerin şarj girişi kırılması, Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D marka tablet şarj girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiExper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tablet Rom Yüklemeyazılım Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tablet Format Atma

Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tablet Format AtmaExper EASYPAD H7S, H7G, H7D tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Exper EASYPAD H7S, H7G, H7D tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}
Kredi Kartı Eklenmedi

Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 518   Son Güncellenme Tarihi : 6.4.2016 16:39:19

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,30 saniye.
Notebook Tamiri