Anasayfaya git.
   

Exper E7HAN Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Exper E7HAN Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 238
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : exper tablet tamiri , adana tablet tamiri , exper adana tamir , exper easypad E7HAN tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Exper E7HAN Tablet Tamiri

Exper markalı ve E7HAN model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Exper E7HAN Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Exper E7HAN Tablet Ekran Paneli Değişimi

Exper E7HAN Tablet Lcd Ekran DeğişimiExper E7HAN tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Exper E7HAN tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Exper marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Exper E7HAN Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Exper E7HAN lcd ekran paneli, Exper E7HAN panel, Exper E7HAN lcd, Exper E7HAN led, Exper E7HAN ekranım kırıldı, Exper E7HAN lcd ekran değişimi, Exper E7HAN ekran mürekkebi aktı, Exper E7HAN ekran görüntü vermiyor, Exper E7HAN ekran paneli kırıldı, Exper E7HAN ekran değişimi, Exper E7HAN lcd ekran paneli adana, Exper E7HAN ekran onarımı

Exper E7HAN Tablet Batarya DeğişimiExper E7HAN Tablet Batarya Değişimi

Exper E7HAN tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Exper E7HAN tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Exper E7HAN tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Exper E7HAN tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Exper E7HAN marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Exper E7HAN marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Exper E7HAN Tablet şarj Girişi Değişimi

Exper E7HAN Tablet şarj Soketi DeğişimiExper E7HAN tabletlerin jack kırılması, Exper E7HAN tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Exper E7HAN cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Exper E7HAN Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Exper E7HAN tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Exper E7HAN marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Exper E7HAN marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Exper E7HAN Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiExper E7HAN Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Exper E7HAN tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Exper E7HAN Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Exper E7HAN tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Exper E7HAN tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Exper E7HAN cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Exper E7HAN Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Exper E7HAN tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Exper E7HAN Tablet Rom Yüklemeyazılım Exper E7HAN tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Exper E7HAN tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Exper E7HAN tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Exper E7HAN tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Exper E7HAN Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Exper E7HAN tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Exper E7HAN tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Exper E7HAN Tablet Format Atma

Exper E7HAN Tablet Format AtmaExper E7HAN tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Exper E7HAN Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Exper E7HAN tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Exper E7HAN tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Exper E7HAN tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Exper E7HAN Tablet Yazılım Güncelleme

Exper E7HAN Tablet Yazılım GüncellemeExper E7HAN tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Exper E7HAN tabletler içinde geçerlidir. Exper E7HAN marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}
Kredi Kartı Eklenmedi

Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 619   Son Güncellenme Tarihi : 6.4.2016 16:34:37

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,09 saniye.
Notebook Tamiri