Anasayfaya git.
   

Exper H7G Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Exper H7G Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 233
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : exper tablet tamiri , adana tablet tamiri , exper adana tamir , exper easypad H7G tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Exper H7G Tablet Tamiri

Exper markalı ve H7G model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Exper H7G Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Exper H7G Tablet Ekran Paneli Değişimi

Exper H7G Tablet Lcd Ekran DeğişimiExper H7G tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Exper H7G tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Exper marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Exper H7G Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Exper H7G lcd ekran paneli, Exper H7G panel, Exper H7G lcd, Exper H7G led, Exper H7G ekranım kırıldı, Exper H7G lcd ekran değişimi, Exper H7G ekran mürekkebi aktı, Exper H7G ekran görüntü vermiyor, Exper H7G ekran paneli kırıldı, Exper H7G ekran değişimi, Exper H7G lcd ekran paneli adana, Exper H7G ekran onarımı

Exper H7G Tablet Batarya DeğişimiExper H7G Tablet Batarya Değişimi

Exper H7G tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Exper H7G tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Exper H7G tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Exper H7G tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Exper H7G marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Exper H7G marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Exper H7G Tablet şarj Girişi Değişimi

Exper H7G Tablet şarj Soketi DeğişimiExper H7G tabletlerin jack kırılması, Exper H7G tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Exper H7G cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Exper H7G Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Exper H7G tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Exper H7G marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Exper H7G marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Exper H7G Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiExper H7G Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Exper H7G tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Exper H7G Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Exper H7G tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Exper H7G tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Exper H7G cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Exper H7G Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Exper H7G tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Exper H7G Tablet Rom Yüklemeyazılım Exper H7G tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Exper H7G tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Exper H7G tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Exper H7G tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Exper H7G Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Exper H7G tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Exper H7G tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Exper H7G Tablet Format Atma

Exper H7G Tablet Format AtmaExper H7G tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Exper H7G Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Exper H7G tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Exper H7G tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Exper H7G tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Exper H7G Tablet Yazılım Güncelleme

Exper H7G Tablet Yazılım GüncellemeExper H7G tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Exper H7G tabletler içinde geçerlidir. Exper H7G marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Exper H7G Tablet Anakart Onarımı

.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 420   Son Güncellenme Tarihi : 6.4.2016 16:12:44

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,13 saniye.
Notebook Tamiri