Anasayfaya git.
   

Exper Easypad H75 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Exper Easypad H75 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 231
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : exper tablet tamiri , adana tablet tamiri , exper adana tamir , exper easypad H75 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
 • Ürün Detay
 • Taksit Seçenekleri
 • Benzer Ürünler
 • Ürün Yorumları
 • Önerileriniz
 • Detaylı Resimler
Exper Easypad H75 Tablet Tamiri

Exper markalı ve Easypad H75 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Exper Easypad H75 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Exper Easypad H75 Tablet Ekran Paneli Değişimi

Exper Easypad H75 Tablet Lcd Ekran DeğişimiExper Easypad H75 tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Exper Easypad H75 tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Exper marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Exper Easypad H75 Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Exper Easypad H75 lcd ekran paneli, Exper Easypad H75 panel, Exper Easypad H75 lcd, Exper Easypad H75 led, Exper Easypad H75 ekranım kırıldı, Exper Easypad H75 lcd ekran değişimi, Exper Easypad H75 ekran mürekkebi aktı, Exper Easypad H75 ekran görüntü vermiyor, Exper Easypad H75 ekran paneli kırıldı, Exper Easypad H75 ekran değişimi, Exper Easypad H75 lcd ekran paneli adana, Exper Easypad H75 ekran onarımı

Exper Easypad H75 Tablet Batarya DeğişimiExper Easypad H75 Tablet Batarya Değişimi

Exper Easypad H75 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Exper Easypad H75 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Exper Easypad H75 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Exper Easypad H75 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Exper Easypad H75 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Exper Easypad H75 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Exper Easypad H75 Tablet şarj Girişi Değişimi

Exper Easypad H75 Tablet şarj Soketi DeğişimiExper Easypad H75 tabletlerin jack kırılması, Exper Easypad H75 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Exper Easypad H75 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Exper Easypad H75 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Exper Easypad H75 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Exper Easypad H75 marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Exper Easypad H75 marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Exper Easypad H75 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiExper Easypad H75 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Exper Easypad H75 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Exper Easypad H75 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Exper Easypad H75 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Exper Easypad H75 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Exper Easypad H75 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Exper Easypad H75 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Exper Easypad H75 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. BuExper Easypad H75 Tablet Rom Yüklemeyazılım Exper Easypad H75 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Exper Easypad H75 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Exper Easypad H75 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Exper Easypad H75 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Exper Easypad H75 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Exper Easypad H75 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Exper Easypad H75 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Exper Easypad H75 Tablet Format Atma

Exper Easypad H75 Tablet Format AtmaExper Easypad H75 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Exper Easypad H75 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Exper Easypad H75 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Exper Easypad H75 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Exper Easypad H75 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Exper Easypad H75 Tablet Yazılım Güncelleme

Exper Easypad H75 Tablet Yazılım GüncellemeExper Easypad H75 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen,

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 432   Son Güncellenme Tarihi : 6.4.2016 16:08:14

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,14 saniye.
Notebook Tamiri