Anasayfaya git.
   

Exper EasyPro Tab 43 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Exper EasyPro Tab 43 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 230
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
Etiketler : exper tablet tamiri , adana tablet tamiri , exper adana tamir , exper easypro tab 43 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Exper EasyPro Tab 43 Tablet Tamiri

Exper markalı ve EasyPro Tab 43 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Exper EasyPro Tab 43 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Exper EasyPro Tab 43 Tablet Ekran Paneli Değişimi

Exper EasyPro Tab 43 Tablet Lcd Ekran DeğişimiExper EasyPro Tab 43 tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Exper EasyPro Tab 43 tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Exper marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Exper EasyPro Tab 43 Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Exper EasyPro Tab 43 lcd ekran paneli, Exper EasyPro Tab 43 panel, Exper EasyPro Tab 43 lcd, Exper EasyPro Tab 43 led, Exper EasyPro Tab 43 ekranım kırıldı, Exper EasyPro Tab 43 lcd ekran değişimi, Exper EasyPro Tab 43 ekran mürekkebi aktı, Exper EasyPro Tab 43 ekran görüntü vermiyor, Exper EasyPro Tab 43 ekran paneli kırıldı, Exper EasyPro Tab 43 ekran değişimi, Exper EasyPro Tab 43 lcd ekran paneli adana, Exper EasyPro Tab 43 ekran onarımı

Exper EasyPro Tab 43 Tablet Batarya DeğişimiExper EasyPro Tab 43 Tablet Batarya Değişimi

Exper EasyPro Tab 43 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Exper EasyPro Tab 43 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Exper EasyPro Tab 43 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Exper EasyPro Tab 43 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Exper EasyPro Tab 43 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Exper EasyPro Tab 43 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Exper EasyPro Tab 43 Tablet şarj Girişi Değişimi

Exper EasyPro Tab 43 Tablet şarj Soketi DeğişimiExper EasyPro Tab 43 tabletlerin jack kırılması, Exper EasyPro Tab 43 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Exper EasyPro Tab 43 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Exper EasyPro Tab 43 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Exper EasyPro Tab 43 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Exper EasyPro Tab 43 marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Exper EasyPro Tab 43 marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Exper EasyPro Tab 43 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiExper EasyPro Tab 43 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Exper EasyPro Tab 43 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Exper EasyPro Tab 43 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Exper EasyPro Tab 43 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Exper EasyPro Tab 43 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Exper EasyPro Tab 43 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Exper EasyPro Tab 43 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Exper EasyPro Tab 43 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. BuExper EasyPro Tab 43 Tablet Rom Yüklemeyazılım Exper EasyPro Tab 43 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Exper EasyPro Tab 43 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Exper EasyPro Tab 43 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Exper EasyPro Tab 43 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Exper EasyPro Tab 43 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Exper EasyPro Tab 43 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Exper EasyPro Tab 43 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Exper EasyPro Tab 43 Tablet Format Atma

Exper EasyPro Tab 43 Tablet Format AtmaExper EasyPro Tab 43 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Exper EasyPro Tab 43 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Exper EasyPro Tab 43 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Exper EasyPro Tab 43 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Exper EasyPro Tab 43 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Exper EasyPro Tab 43 Tablet Yazılım Güncelleme

Exper EasyPro Tab 43 Tablet Yazılım Güncelleme.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 525   Son Güncellenme Tarihi : 6.4.2016 16:04:59

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,16 saniye.
Notebook Tamiri