Anasayfaya git.
   

Excon M72T Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Excon M72T Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 229
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : excon tablet tamiri , adana tablet tamiri , excon tablet , excon M72T tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
 • Ürün Detay
 • Taksit Seçenekleri
 • Benzer Ürünler
 • Ürün Yorumları
 • Önerileriniz
 • Detaylı Resimler
Excon M72T Tablet Tamiri

Excon markalı ve M72T model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Excon M72T Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Excon M72T Tablet Ekran Paneli Değişimi

Excon M72T Tablet Lcd Ekran DeğişimiExcon M72T tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Excon M72T tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Excon marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Excon M72T Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Excon M72T lcd ekran paneli, Excon M72T panel, Excon M72T lcd, Excon M72T led, Excon M72T ekranım kırıldı, Excon M72T lcd ekran değişimi, Excon M72T ekran mürekkebi aktı, Excon M72T ekran görüntü vermiyor, Excon M72T ekran paneli kırıldı, Excon M72T ekran değişimi, Excon M72T lcd ekran paneli adana, Excon M72T ekran onarımı

Excon M72T Tablet Batarya DeğişimiExcon M72T Tablet Batarya Değişimi

Excon M72T tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Excon M72T tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Excon M72T tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Excon M72T tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Excon M72T marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Excon M72T marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Excon M72T Tablet şarj Girişi Değişimi

Excon M72T Tablet şarj Soketi DeğişimiExcon M72T tabletlerin jack kırılması, Excon M72T tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Excon M72T cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Excon M72T Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Excon M72T tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Excon M72T marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Excon M72T marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Excon M72T Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiExcon M72T Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Excon M72T tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Excon M72T Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Excon M72T tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Excon M72T tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Excon M72T cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Excon M72T Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Excon M72T tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Excon M72T Tablet Rom Yüklemeyazılım Excon M72T tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Excon M72T tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Excon M72T tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Excon M72T tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Excon M72T Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Excon M72T tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Excon M72T tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Excon M72T Tablet Format Atma

Excon M72T Tablet Format AtmaExcon M72T tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Excon M72T Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Excon M72T tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Excon M72T tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Excon M72T tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Excon M72T Tablet Yazılım Güncelleme

Excon M72T Tablet Yazılım GüncellemeExcon M72T tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Excon M72T tabletler içinde geçerlidir. Excon M72T marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Excon M72T Tablet Anak

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 683   Son Güncellenme Tarihi : 25.3.2016 17:47:43

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,16 saniye.
Notebook Tamiri