Anasayfaya git.
   

Everest Everpad SC-05 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Everest Everpad SC-05 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 223
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : everest tablet tamiri , adana everest tablet , adana everest tablet tamiri , adana tablet tamiri , everest everpad SC-05 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Everest Everpad SC-05 Tablet Tamiri

Everest markalı ve Everpad SC-05 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Everest Everpad SC-05 Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:


Everest Everpad SC-05 Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Everest Everpad SC-05 Tablet Ekran Paneli DeğişimiEverest Everpad SC-05 tabletlerin lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Everest Everpad SC-05 tabletlerin ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Everest marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, tabletin sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Everest Everpad SC-05 Tablet Lcd Ekran değişimi için yapılan sorgular; Everest Everpad SC-05 lcd ekran paneli, Everest Everpad SC-05 panel, Everest Everpad SC-05 lcd, Everest Everpad SC-05 led, Everest Everpad SC-05 ekranım kırıldı, Everest Everpad SC-05 ekran paneli değişimi, Everest Everpad SC-05 ekran paneli mürekkebi aktı, Everest Everpad SC-05 lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Everest Everpad SC-05 ekran kırıldı, Everest Everpad SC-05 ekran değişimi, Everest Everpad SC-05 ekran adana, Everest Everpad SC-05 ekran onarımı

Everest Everpad SC-05 Tablet Batarya DeğişimiEverest Everpad SC-05 Tablet Batarya Değişimi

Everest Everpad SC-05 tabletlerin batarya değişimleri uzman servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Everest Everpad SC-05 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Everest Everpad SC-05 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Everest Everpad SC-05 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Everest Everpad SC-05 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Everest Everpad SC-05 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Everest Everpad SC-05 Tablet şarj Girişi Değişimi

Everest Everpad SC-05 Tablet Jack DeğişimiEverest Everpad SC-05 tabletlerin jack kırılması, Everest Everpad SC-05 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Everest Everpad SC-05 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Everest Everpad SC-05 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani adaptör girişi kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Everest Everpad SC-05 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Everest Everpad SC-05 marka tabletin adaptör girişinin değişimi servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Everest Everpad SC-05 marka tablet jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Everest Everpad SC-05 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiEverest Everpad SC-05 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Everest Everpad SC-05 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Everest Everpad SC-05 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Everest Everpad SC-05 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Everest Everpad SC-05 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Everest Everpad SC-05 tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Everest Everpad SC-05 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Everest Everpad SC-05 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. BuEverest Everpad SC-05 Tablet Rom Yüklemeyazılım Everest Everpad SC-05 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Everest Everpad SC-05 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Everest Everpad SC-05 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Everest Everpad SC-05 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Everest Everpad SC-05 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Everest Everpad SC-05 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Everest Everpad SC-05 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Everest Everpad SC-05 Tablet Format Atma

Everest Everpad SC-05 Tablet Format AtmaEverest Everpad SC-05 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Everest Everpad SC-05 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Everest Everpad SC-05 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Everest Everpad SC-05 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Everest Everpad SC-05 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Everest Everpad SC-05 Tablet Yazılım Güncelleme

Everest Everpad SC-05 Tablet Yazılım Güncelleme.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 923   Son Güncellenme Tarihi : 25.3.2016 14:52:16

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,38 saniye.
Notebook Tamiri