Anasayfaya git.
   

Everest Everpad Dc 714 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Everest Everpad Dc 714 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 220
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : everest tablet tamiri , adana everest tablet , adana everest tablet tamiri , adana tablet tamiri , everest everpad DC 714 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Everest Everpad Dc 714 Tablet Tamiri

Everest markalı ve Everpad Dc 714 model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Everest Everpad Dc 714 Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:


Everest Everpad Dc 714 Tablet Lcd Ekran Değişimi

Everest Everpad Dc 714 Tablet Ekran Paneli DeğişimiEverest Everpad Dc 714 tabletlerin lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Everest Everpad Dc 714 tabletlerin ekran paneli değişimi Firmamızda. Birçok marka gibi Everest marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, tabletin sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Everest Everpad Dc 714 Tablet Lcd Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Everest Everpad Dc 714 ekran, Everest Everpad Dc 714 panel, Everest Everpad Dc 714 lcd, Everest Everpad Dc 714 led, Everest Everpad Dc 714 ekranım kırıldı, Everest Everpad Dc 714 lcd ekran değişimi, Everest Everpad Dc 714 ekran paneli mürekkebi aktı, Everest Everpad Dc 714 ekran paneli görüntü vermiyor, Everest Everpad Dc 714 lcd ekran paneli kırıldı, Everest Everpad Dc 714 lcd ekran paneli değişimi, Everest Everpad Dc 714 ekran paneli adana, Everest Everpad Dc 714 ekran paneli tamiri

Everest Everpad Dc 714 Tablet Batarya DeğişimiEverest Everpad Dc 714 Tablet Batarya Değişimi

Everest Everpad Dc 714 tabletlerin batarya değişimleri Bin-Yapı Bilgisayarda yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Everest Everpad Dc 714 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Everest Everpad Dc 714 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Everest Everpad Dc 714 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Everest Everpad Dc 714 marka Tablet bataryalarının değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Everest Everpad Dc 714 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Everest Everpad Dc 714 Tablet Adaptör Girişi Değişimi

Everest Everpad Dc 714 Tablet Jack DeğişimiEverest Everpad Dc 714 tabletlerin şarj soketi kırılması, Everest Everpad Dc 714 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Everest Everpad Dc 714 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Everest Everpad Dc 714 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani şarj soketi kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Everest Everpad Dc 714 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Everest Everpad Dc 714 marka tabletin adaptör girişinin değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Everest Everpad Dc 714 marka tablet dc jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör dc jack girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Everest Everpad Dc 714 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiEverest Everpad Dc 714 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Everest Everpad Dc 714 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Everest Everpad Dc 714 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Everest Everpad Dc 714 tablet usb girişinin değişimi, uzman servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Everest Everpad Dc 714 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Everest Everpad Dc 714 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Everest Everpad Dc 714 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Everest Everpad Dc 714 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. BuEverest Everpad Dc 714 Tablet Rom Yüklemeyazılım Everest Everpad Dc 714 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Everest Everpad Dc 714 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Everest Everpad Dc 714 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Everest Everpad Dc 714 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Everest Everpad Dc 714 Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Everest Everpad Dc 714 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Everest Everpad Dc 714 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Everest Everpad Dc 714 Tablet Format Atma

Everest Everpad Dc 714 Tablet Format AtmaEverest Everpad Dc 714 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Everest Everpad Dc 714 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Everest Everpad Dc 714 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Everest Everpad Dc 714 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Everest Everpad Dc 714 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Everest Everpad Dc 714 Tablet Yazılım Güncelleme

Everest Everpad Dc 714 Tablet Ya</td></tr></table>
</DIV>

<DIV class=TabbedPanelsContent>

<style type=.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 1009   Son Güncellenme Tarihi : 25.3.2016 14:38:55

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,23 saniye.
Notebook Tamiri