Anasayfaya git.
   

Everest SC-705 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Everest SC-705 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 216
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : everest tablet tamiri , adana everest tablet , adana everest tablet tamiri , adana tablet tamiri , everest SC-705 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Everest SC-705 Tablet Tamiri

Everest markalı ve SC-705 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Everest SC-705 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Everest SC-705 Tablet Ekran Paneli Değişimi

Everest SC-705 Tablet Lcd Ekran DeğişimiEverest SC-705 tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Everest SC-705 tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Everest marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Everest SC-705 Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Everest SC-705 lcd ekran paneli, Everest SC-705 panel, Everest SC-705 lcd, Everest SC-705 led, Everest SC-705 ekranım kırıldı, Everest SC-705 lcd ekran değişimi, Everest SC-705 ekran mürekkebi aktı, Everest SC-705 ekran görüntü vermiyor, Everest SC-705 ekran paneli kırıldı, Everest SC-705 ekran değişimi, Everest SC-705 lcd ekran paneli adana, Everest SC-705 ekran onarımı

Everest SC-705 Tablet Batarya DeğişimiEverest SC-705 Tablet Batarya Değişimi

Everest SC-705 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Everest SC-705 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Everest SC-705 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Everest SC-705 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Everest SC-705 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Everest SC-705 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Everest SC-705 Tablet şarj Girişi Değişimi

Everest SC-705 Tablet şarj Soketi DeğişimiEverest SC-705 tabletlerin jack kırılması, Everest SC-705 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Everest SC-705 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Everest SC-705 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Everest SC-705 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Everest SC-705 marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Everest SC-705 marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Everest SC-705 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiEverest SC-705 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Everest SC-705 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Everest SC-705 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Everest SC-705 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Everest SC-705 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Everest SC-705 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Everest SC-705 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Everest SC-705 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Everest SC-705 Tablet Rom Yüklemeyazılım Everest SC-705 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Everest SC-705 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Everest SC-705 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Everest SC-705 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Everest SC-705 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Everest SC-705 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Everest SC-705 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Everest SC-705 Tablet Format Atma

Everest SC-705 Tablet Format AtmaEverest SC-705 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Everest SC-705 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Everest SC-705 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Everest SC-705 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Everest SC-705 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Everest SC-705 Tablet Yazılım Güncelleme

Everest SC-705 Tablet Yazılım GüncellemeEverest SC-705 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Everest SC-705 tabletler içinde geçerlidir. Everest SC-705 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 914   Son Güncellenme Tarihi : 25.3.2016 12:45:51

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,16 saniye.
Notebook Tamiri