Anasayfaya git.
   

Everest Everpad SC-701 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Everest Everpad SC-701 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 214
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : everest tablet tamiri , adana everest tablet , adana everest tablet tamiri , adana tablet tamiri , everest everpad SC-701 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
 • Ürün Detay
 • Taksit Seçenekleri
 • Benzer Ürünler
 • Ürün Yorumları
 • Önerileriniz
 • Detaylı Resimler
Everest Everpad SC-701 Tablet Tamiri

Everest markalı ve Everpad SC-701 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Everest Everpad SC-701 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Everest Everpad SC-701 Tablet Ekran Paneli Değişimi

Everest Everpad SC-701 Tablet Lcd Ekran DeğişimiEverest Everpad SC-701 tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Everest Everpad SC-701 tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Everest marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Everest Everpad SC-701 Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Everest Everpad SC-701 lcd ekran paneli, Everest Everpad SC-701 panel, Everest Everpad SC-701 lcd, Everest Everpad SC-701 led, Everest Everpad SC-701 ekranım kırıldı, Everest Everpad SC-701 lcd ekran değişimi, Everest Everpad SC-701 ekran mürekkebi aktı, Everest Everpad SC-701 ekran görüntü vermiyor, Everest Everpad SC-701 ekran paneli kırıldı, Everest Everpad SC-701 ekran değişimi, Everest Everpad SC-701 lcd ekran paneli adana, Everest Everpad SC-701 ekran onarımı

Everest Everpad SC-701 Tablet Batarya DeğişimiEverest Everpad SC-701 Tablet Batarya Değişimi

Everest Everpad SC-701 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Everest Everpad SC-701 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Everest Everpad SC-701 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Everest Everpad SC-701 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Everest Everpad SC-701 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Everest Everpad SC-701 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Everest Everpad SC-701 Tablet şarj Girişi Değişimi

Everest Everpad SC-701 Tablet şarj Soketi DeğişimiEverest Everpad SC-701 tabletlerin jack kırılması, Everest Everpad SC-701 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Everest Everpad SC-701 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Everest Everpad SC-701 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Everest Everpad SC-701 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Everest Everpad SC-701 marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Everest Everpad SC-701 marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Everest Everpad SC-701 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiEverest Everpad SC-701 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Everest Everpad SC-701 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Everest Everpad SC-701 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Everest Everpad SC-701 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Everest Everpad SC-701 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Everest Everpad SC-701 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Everest Everpad SC-701 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Everest Everpad SC-701 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. BuEverest Everpad SC-701 Tablet Rom Yüklemeyazılım Everest Everpad SC-701 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Everest Everpad SC-701 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Everest Everpad SC-701 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Everest Everpad SC-701 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Everest Everpad SC-701 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Everest Everpad SC-701 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Everest Everpad SC-701 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Everest Everpad SC-701 Tablet Format Atma

Everest Everpad SC-701 Tablet Format AtmaEverest Everpad SC-701 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Everest Everpad SC-701 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Everest Everpad SC-701 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Everest Everpad SC-701 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Everest Everpad SC-701 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Everest Everpad SC-701 Tablet Yazılım Güncelleme

Everest Everpad SC-701 Tab</td></tr></table>
</DIV>

<DIV class=TabbedPanelsContent>

<style type=.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 966   Son Güncellenme Tarihi : 25.3.2016 11:51:01

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,19 saniye.
Notebook Tamiri