Anasayfaya git.
   

Everest DC-705 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Everest DC-705 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 213
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : everest tablet tamiri , adana everest tablet , adana everest tablet tamiri , adana tablet tamiri , everest everpad DC-705 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Everest DC-705 Tablet Tamiri

Everest markalı ve DC-705 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Everest DC-705 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Everest DC-705 Tablet Ekran Paneli Değişimi

Everest DC-705 Tablet Lcd Ekran DeğişimiEverest DC-705 tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Everest DC-705 tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Everest marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Everest DC-705 Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Everest DC-705 lcd ekran paneli, Everest DC-705 panel, Everest DC-705 lcd, Everest DC-705 led, Everest DC-705 ekranım kırıldı, Everest DC-705 lcd ekran değişimi, Everest DC-705 ekran mürekkebi aktı, Everest DC-705 ekran görüntü vermiyor, Everest DC-705 ekran paneli kırıldı, Everest DC-705 ekran değişimi, Everest DC-705 lcd ekran paneli adana, Everest DC-705 ekran onarımı

Everest DC-705 Tablet Batarya DeğişimiEverest DC-705 Tablet Batarya Değişimi

Everest DC-705 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Everest DC-705 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Everest DC-705 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Everest DC-705 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Everest DC-705 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Everest DC-705 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Everest DC-705 Tablet şarj Girişi Değişimi

Everest DC-705 Tablet şarj Soketi DeğişimiEverest DC-705 tabletlerin jack kırılması, Everest DC-705 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Everest DC-705 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Everest DC-705 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Everest DC-705 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Everest DC-705 marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Everest DC-705 marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Everest DC-705 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiEverest DC-705 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Everest DC-705 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Everest DC-705 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Everest DC-705 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Everest DC-705 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Everest DC-705 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Everest DC-705 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Everest DC-705 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Everest DC-705 Tablet Rom Yüklemeyazılım Everest DC-705 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Everest DC-705 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Everest DC-705 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Everest DC-705 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Everest DC-705 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Everest DC-705 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Everest DC-705 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Everest DC-705 Tablet Format Atma

Everest DC-705 Tablet Format AtmaEverest DC-705 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Everest DC-705 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Everest DC-705 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Everest DC-705 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Everest DC-705 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Everest DC-705 Tablet Yazılım Güncelleme

Everest DC-705 Tablet Yazılım GüncellemeEverest DC-705 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Everest DC-705 tabletler içinde geçerlidir. Everest DC-705 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 928   Son Güncellenme Tarihi : 25.3.2016 11:49:14

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,19 saniye.
Notebook Tamiri