Anasayfaya git.
   

Easypro Tab 43 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Easypro Tab 43 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 202
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : easypro tablet tamiri , easypro tablet , adana easypro tamiri , adana easypro , easypro TAB 43 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Easypro Tab 43 Tablet Tamiri

Easypro markalı ve Tab 43 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Easypro Tab 43 Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:


Easypro Tab 43 Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Easypro Tab 43 Tablet Ekran Paneli DeğişimiEasypro Tab 43 tabletlerin lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Easypro Tab 43 tabletlerin ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Easypro marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, tabletin sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Easypro Tab 43 Tablet Lcd Ekran değişimi için yapılan sorgular; Easypro Tab 43 lcd ekran paneli, Easypro Tab 43 panel, Easypro Tab 43 lcd, Easypro Tab 43 led, Easypro Tab 43 ekranım kırıldı, Easypro Tab 43 ekran paneli değişimi, Easypro Tab 43 ekran paneli mürekkebi aktı, Easypro Tab 43 lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Easypro Tab 43 ekran kırıldı, Easypro Tab 43 ekran değişimi, Easypro Tab 43 ekran adana, Easypro Tab 43 ekran onarımı

Easypro Tab 43 Tablet Batarya DeğişimiEasypro Tab 43 Tablet Batarya Değişimi

Easypro Tab 43 tabletlerin batarya değişimleri uzman servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Easypro Tab 43 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Easypro Tab 43 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Easypro Tab 43 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Easypro Tab 43 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Easypro Tab 43 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Easypro Tab 43 Tablet şarj Girişi Değişimi

Easypro Tab 43 Tablet Jack DeğişimiEasypro Tab 43 tabletlerin jack kırılması, Easypro Tab 43 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Easypro Tab 43 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Easypro Tab 43 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani adaptör girişi kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Easypro Tab 43 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Easypro Tab 43 marka tabletin adaptör girişinin değişimi servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Easypro Tab 43 marka tablet jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Easypro Tab 43 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiEasypro Tab 43 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Easypro Tab 43 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Easypro Tab 43 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Easypro Tab 43 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Easypro Tab 43 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Easypro Tab 43 tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Easypro Tab 43 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Easypro Tab 43 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Easypro Tab 43 Tablet Rom Yüklemeyazılım Easypro Tab 43 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Easypro Tab 43 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Easypro Tab 43 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Easypro Tab 43 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Easypro Tab 43 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Easypro Tab 43 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Easypro Tab 43 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Easypro Tab 43 Tablet Format Atma

Easypro Tab 43 Tablet Format AtmaEasypro Tab 43 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Easypro Tab 43 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Easypro Tab 43 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Easypro Tab 43 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Easypro Tab 43 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Easypro Tab 43 Tablet Yazılım Güncelleme

Easypro Tab 43 Tablet Yazılım GüncellemeEasypro Tab 43 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Easypro Tab 43 tabletler içinde geçerlidir. Easypro Tab 43 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisim

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 449   Son Güncellenme Tarihi : 25.3.2016 11:02:21

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,09 saniye.
Notebook Tamiri