Anasayfaya git.
   

Easypro 7 Inç Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Easypro 7 Inç Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 201
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : easypro tablet tamiri , easypro tablet , adana easypro tamiri , adana easypro , easypro 7 İNÇ tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Easypro 7 Inç Tablet Tamiri

Easypro markalı ve 7 inç model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Easypro 7 inç Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Easypro 7 inç Tablet Ekran Paneli Değişimi

Easypro 7 inç Tablet Lcd Ekran DeğişimiEasypro 7 inç tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Easypro 7 inç tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Easypro marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Easypro 7 inç Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Easypro 7 inç lcd ekran paneli, Easypro 7 inç panel, Easypro 7 inç lcd, Easypro 7 inç led, Easypro 7 inç ekranım kırıldı, Easypro 7 inç lcd ekran değişimi, Easypro 7 inç ekran mürekkebi aktı, Easypro 7 inç ekran görüntü vermiyor, Easypro 7 inç ekran paneli kırıldı, Easypro 7 inç ekran değişimi, Easypro 7 inç lcd ekran paneli adana, Easypro 7 inç ekran onarımı

Easypro 7 inç Tablet Batarya DeğişimiEasypro 7 inç Tablet Batarya Değişimi

Easypro 7 inç tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Easypro 7 inç tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Easypro 7 inç tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Easypro 7 inç tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Easypro 7 inç marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Easypro 7 inç marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Easypro 7 inç Tablet şarj Girişi Değişimi

Easypro 7 inç Tablet şarj Soketi DeğişimiEasypro 7 inç tabletlerin jack kırılması, Easypro 7 inç tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Easypro 7 inç cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Easypro 7 inç Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Easypro 7 inç tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Easypro 7 inç marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Easypro 7 inç marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Easypro 7 inç Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiEasypro 7 inç Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Easypro 7 inç tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Easypro 7 inç Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Easypro 7 inç tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Easypro 7 inç tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Easypro 7 inç cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Easypro 7 inç Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Easypro 7 inç tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Easypro 7 inç Tablet Rom Yüklemeyazılım Easypro 7 inç tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Easypro 7 inç tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Easypro 7 inç tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Easypro 7 inç tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Easypro 7 inç Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Easypro 7 inç tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Easypro 7 inç tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Easypro 7 inç Tablet Format Atma

Easypro 7 inç Tablet Format AtmaEasypro 7 inç tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Easypro 7 inç Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Easypro 7 inç tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Easypro 7 inç tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Easypro 7 inç tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Easypro 7 inç Tablet Yazılım Güncelleme

Easypro 7 inç Tablet Yazılım GüncellemeEasypro 7 inç tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Easypro 7 inç tabletler içinde geçerlidir. Easypro 7 inç marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 401   Son Güncellenme Tarihi : 25.3.2016 10:59:32

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,14 saniye.
Notebook Tamiri