Anasayfaya git.
   

CODEGEN QBİX Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: CODEGEN QBİX Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 188
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : codegen tablet tamiri , adana tablet tamiri , codegen tamir , codegen OBİX tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
CODEGEN QBİX Tablet Tamiri

CODEGEN markalı ve QBİX model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. CODEGEN QBİX Tabletler için vermiş olduğumuz servis hizmetleri şöyle sıralanabilir:


CODEGEN QBİX Tablet Ekran Değişimi

CODEGEN QBİX Tablet Lcd Ekran DeğişimiCODEGEN QBİX tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış CODEGEN QBİX tabletlerin ekran değişimi Servisimizde. Birçok marka gibi CODEGEN marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. CODEGEN QBİX Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; CODEGEN QBİX lcd ekran, CODEGEN QBİX panel, CODEGEN QBİX lcd, CODEGEN QBİX led, CODEGEN QBİX ekranım kırıldı, CODEGEN QBİX lcd ekran değişimi, CODEGEN QBİX lcd ekran paneli mürekkebi aktı, CODEGEN QBİX ekran paneli görüntü vermiyor, CODEGEN QBİX ekran kırıldı, CODEGEN QBİX lcd ekran değişimi, CODEGEN QBİX ekran adana, CODEGEN QBİX lcd ekran onarımı

CODEGEN QBİX Tablet Batarya DeğişimiCODEGEN QBİX Tablet Batarya Değişimi

CODEGEN QBİX tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız CODEGEN QBİX tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz CODEGEN QBİX tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan CODEGEN QBİX tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak CODEGEN QBİX marka Tablet bataryalarının değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. CODEGEN QBİX marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

CODEGEN QBİX Tablet şarj Girişi Değişimi

CODEGEN QBİX Tablet Dc Jack DeğişimiCODEGEN QBİX tabletlerin şarj soketi kırılması, CODEGEN QBİX tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında CODEGEN QBİX tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken CODEGEN QBİX Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. CODEGEN QBİX tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak CODEGEN QBİX marka tabletin adaptör girişinin değişimi servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. CODEGEN QBİX marka tablet şarj soketi  değişimi için servis ücreti ve adaptör şarj soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

CODEGEN QBİX Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiCODEGEN QBİX Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

CODEGEN QBİX tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. CODEGEN QBİX Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. CODEGEN QBİX tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. CODEGEN QBİX tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken CODEGEN QBİX cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

CODEGEN QBİX Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi CODEGEN QBİX tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu CODEGEN QBİX Tablet Rom Yüklemeyazılım CODEGEN QBİX tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. CODEGEN QBİX tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda CODEGEN QBİX tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. CODEGEN QBİX tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. CODEGEN QBİX Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve CODEGEN QBİX tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. CODEGEN QBİX tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

CODEGEN QBİX Tablet Format Atma

CODEGEN QBİX Tablet Format AtmaCODEGEN QBİX tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. CODEGEN QBİX Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. CODEGEN QBİX tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. CODEGEN QBİX tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. CODEGEN QBİX tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

CODEGEN QBİX Tablet Yazılım Güncelleme

CODEGEN QBİX Tablet Yazılım GüncellemeCODEGEN QBİX tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi CODEGEN QBİX tabletler içinde geçerlidir. CODEGEN QBİX marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}
Kredi Kartı Eklenmedi

Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 492   Son Güncellenme Tarihi : 25.3.2016 10:23:32

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,14 saniye.
Notebook Tamiri