Anasayfaya git.
   

Codegen Dream 77W Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Codegen Dream 77W Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 186
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : codegen tablet tamiri , adana tablet tamiri , codegen tamir , codegen DREAM 77W tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Codegen Dream 77W Tablet Tamiri

Codegen markalı ve Dream 77W model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Codegen Dream 77W Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:


Codegen Dream 77W Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Codegen Dream 77W Tablet Ekran Paneli DeğişimiCodegen Dream 77W tabletlerin lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Codegen Dream 77W tabletlerin ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Codegen marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, tabletin sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Codegen Dream 77W Tablet Lcd Ekran değişimi için yapılan sorgular; Codegen Dream 77W lcd ekran paneli, Codegen Dream 77W panel, Codegen Dream 77W lcd, Codegen Dream 77W led, Codegen Dream 77W ekranım kırıldı, Codegen Dream 77W ekran paneli değişimi, Codegen Dream 77W ekran paneli mürekkebi aktı, Codegen Dream 77W lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Codegen Dream 77W ekran kırıldı, Codegen Dream 77W ekran değişimi, Codegen Dream 77W ekran adana, Codegen Dream 77W ekran onarımı

Codegen Dream 77W Tablet Batarya DeğişimiCodegen Dream 77W Tablet Batarya Değişimi

Codegen Dream 77W tabletlerin batarya değişimleri uzman servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Codegen Dream 77W tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Codegen Dream 77W tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Codegen Dream 77W tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Codegen Dream 77W marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Codegen Dream 77W marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Codegen Dream 77W Tablet şarj Girişi Değişimi

Codegen Dream 77W Tablet Jack DeğişimiCodegen Dream 77W tabletlerin jack kırılması, Codegen Dream 77W tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Codegen Dream 77W tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Codegen Dream 77W Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani adaptör girişi kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Codegen Dream 77W tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Codegen Dream 77W marka tabletin adaptör girişinin değişimi servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Codegen Dream 77W marka tablet jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Codegen Dream 77W Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiCodegen Dream 77W Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Codegen Dream 77W tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Codegen Dream 77W Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Codegen Dream 77W tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Codegen Dream 77W tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Codegen Dream 77W tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Codegen Dream 77W Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Codegen Dream 77W tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. BuCodegen Dream 77W Tablet Rom Yüklemeyazılım Codegen Dream 77W tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Codegen Dream 77W tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Codegen Dream 77W tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Codegen Dream 77W tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Codegen Dream 77W Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Codegen Dream 77W tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Codegen Dream 77W tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Codegen Dream 77W Tablet Format Atma

Codegen Dream 77W Tablet Format AtmaCodegen Dream 77W tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Codegen Dream 77W Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Codegen Dream 77W tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Codegen Dream 77W tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Codegen Dream 77W tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Codegen Dream 77W Tablet Yazılım Güncelleme

Codegen Dream 77W Tablet Yazılım GüncellemeCodegen Dream 77W tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tab

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 463   Son Güncellenme Tarihi : 25.3.2016 10:19:39

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,14 saniye.
Notebook Tamiri