Anasayfaya git.
   

Codegen MAX7 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Codegen MAX7 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 185
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : codegen tablet tamiri , adana tablet tamiri , codegen tamir , codegen MAX 7 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Codegen MAX7 Tablet Tamiri

Codegen markalı ve MAX7 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA  Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Codegen MAX7 Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:


Codegen MAX7 Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Codegen MAX7 Tablet Ekran Paneli DeğişimiCodegen MAX7 tabletlerin lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Codegen MAX7 tabletlerin ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Codegen marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, tabletin sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Codegen MAX7 Tablet Lcd Ekran değişimi için yapılan sorgular; Codegen MAX7 lcd ekran paneli, Codegen MAX7 panel, Codegen MAX7 lcd, Codegen MAX7 led, Codegen MAX7 ekranım kırıldı, Codegen MAX7 ekran paneli değişimi, Codegen MAX7 ekran paneli mürekkebi aktı, Codegen MAX7 lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Codegen MAX7 ekran kırıldı, Codegen MAX7 ekran değişimi, Codegen MAX7 ekran adana, Codegen MAX7 ekran onarımı

Codegen MAX7 Tablet Batarya DeğişimiCodegen MAX7 Tablet Batarya Değişimi

Codegen MAX7 tabletlerin batarya değişimleri uzman servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Codegen MAX7 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Codegen MAX7 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Codegen MAX7 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Codegen MAX7 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Codegen MAX7 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Codegen MAX7 Tablet şarj Girişi Değişimi

Codegen MAX7 Tablet Jack DeğişimiCodegen MAX7 tabletlerin jack kırılması, Codegen MAX7 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Codegen MAX7 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Codegen MAX7 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani adaptör girişi kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Codegen MAX7 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Codegen MAX7 marka tabletin adaptör girişinin değişimi servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Codegen MAX7 marka tablet jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Codegen MAX7 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiCodegen MAX7 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Codegen MAX7 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Codegen MAX7 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Codegen MAX7 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Codegen MAX7 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Codegen MAX7 tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Codegen MAX7 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Codegen MAX7 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Codegen MAX7 Tablet Rom Yüklemeyazılım Codegen MAX7 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Codegen MAX7 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Codegen MAX7 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Codegen MAX7 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Codegen MAX7 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Codegen MAX7 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Codegen MAX7 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Codegen MAX7 Tablet Format Atma

Codegen MAX7 Tablet Format AtmaCodegen MAX7 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Codegen MAX7 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Codegen MAX7 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Codegen MAX7 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Codegen MAX7 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Codegen MAX7 Tablet Yazılım Güncelleme

Codegen MAX7 Tablet Yazılım GüncellemeCodegen MAX7 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Codegen MAX7 tabletler içinde geçerlidir. Codegen MAX7 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}
Kredi Kartı Eklenmedi

Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 647   Son Güncellenme Tarihi : 25.3.2016 10:15:28

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,14 saniye.
Notebook Tamiri