Anasayfaya git.
   

Codegen QBIX V57B Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Codegen QBIX V57B Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 183
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : codegen tablet tamiri , adana tablet tamiri , codegen tamir , codegen OBİX V57B tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Codegen QBIX V57B Tablet Tamiri

Codegen markalı ve QBIX V57B model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Codegen QBIX V57B Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Codegen QBIX V57B Tablet Ekran Paneli Değişimi

Codegen QBIX V57B Tablet Lcd Ekran DeğişimiCodegen QBIX V57B tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Codegen QBIX V57B tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Codegen marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Codegen QBIX V57B Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Codegen QBIX V57B lcd ekran paneli, Codegen QBIX V57B panel, Codegen QBIX V57B lcd, Codegen QBIX V57B led, Codegen QBIX V57B ekranım kırıldı, Codegen QBIX V57B lcd ekran değişimi, Codegen QBIX V57B ekran mürekkebi aktı, Codegen QBIX V57B ekran görüntü vermiyor, Codegen QBIX V57B ekran paneli kırıldı, Codegen QBIX V57B ekran değişimi, Codegen QBIX V57B lcd ekran paneli adana, Codegen QBIX V57B ekran onarımı

Codegen QBIX V57B Tablet Batarya DeğişimiCodegen QBIX V57B Tablet Batarya Değişimi

Codegen QBIX V57B tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Codegen QBIX V57B tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Codegen QBIX V57B tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Codegen QBIX V57B tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Codegen QBIX V57B marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Codegen QBIX V57B marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Codegen QBIX V57B Tablet şarj Girişi Değişimi

Codegen QBIX V57B Tablet şarj Soketi DeğişimiCodegen QBIX V57B tabletlerin jack kırılması, Codegen QBIX V57B tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Codegen QBIX V57B cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Codegen QBIX V57B Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Codegen QBIX V57B tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Codegen QBIX V57B marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Codegen QBIX V57B marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Codegen QBIX V57B Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiCodegen QBIX V57B Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Codegen QBIX V57B tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Codegen QBIX V57B Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Codegen QBIX V57B tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Codegen QBIX V57B tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Codegen QBIX V57B cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Codegen QBIX V57B Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Codegen QBIX V57B tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. BuCodegen QBIX V57B Tablet Rom Yüklemeyazılım Codegen QBIX V57B tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Codegen QBIX V57B tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Codegen QBIX V57B tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Codegen QBIX V57B tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Codegen QBIX V57B Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Codegen QBIX V57B tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Codegen QBIX V57B tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Codegen QBIX V57B Tablet Format Atma

Codegen QBIX V57B Tablet Format AtmaCodegen QBIX V57B tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Codegen QBIX V57B Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Codegen QBIX V57B tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Codegen QBIX V57B tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Codegen QBIX V57B tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Codegen QBIX V57B Tablet Yazılım Güncelleme

Codegen QBIX V57B Tablet Yazılım GüncellemeCodegen QBIX V57B tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tablet

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 528   Son Güncellenme Tarihi : 25.3.2016 10:12:15

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,11 saniye.
Notebook Tamiri