Anasayfaya git.
   

Codegen QBIX V88W Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Codegen QBIX V88W Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 182
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : codegen tablet tamiri , adana tablet tamiri , codegen tamir , codegen OBİX V88W tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Codegen QBIX V88W Tablet Tamiri

Codegen markalı ve QBIX V88W model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Codegen QBIX V88W Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:Codegen QBIX V88W Tablet Ekran Paneli Değişimi

Codegen QBIX V88W Tablet Lcd Ekran DeğişimiCodegen QBIX V88W tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Codegen QBIX V88W tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Codegen marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Codegen QBIX V88W Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Codegen QBIX V88W lcd ekran paneli, Codegen QBIX V88W panel, Codegen QBIX V88W lcd, Codegen QBIX V88W led, Codegen QBIX V88W ekranım kırıldı, Codegen QBIX V88W lcd ekran değişimi, Codegen QBIX V88W ekran mürekkebi aktı, Codegen QBIX V88W ekran görüntü vermiyor, Codegen QBIX V88W ekran paneli kırıldı, Codegen QBIX V88W ekran değişimi, Codegen QBIX V88W lcd ekran paneli adana, Codegen QBIX V88W ekran onarımı

Codegen QBIX V88W Tablet Batarya DeğişimiCodegen QBIX V88W Tablet Batarya Değişimi

Codegen QBIX V88W tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Codegen QBIX V88W tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Codegen QBIX V88W tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Codegen QBIX V88W tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Codegen QBIX V88W marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Codegen QBIX V88W marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Codegen QBIX V88W Tablet şarj Girişi Değişimi

Codegen QBIX V88W Tablet şarj Soketi DeğişimiCodegen QBIX V88W tabletlerin jack kırılması, Codegen QBIX V88W tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Codegen QBIX V88W cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Codegen QBIX V88W Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Codegen QBIX V88W tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Codegen QBIX V88W marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Codegen QBIX V88W marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Codegen QBIX V88W Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiCodegen QBIX V88W Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Codegen QBIX V88W tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Codegen QBIX V88W Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Codegen QBIX V88W tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Codegen QBIX V88W tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Codegen QBIX V88W cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Codegen QBIX V88W Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Codegen QBIX V88W tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. BuCodegen QBIX V88W Tablet Rom Yüklemeyazılım Codegen QBIX V88W tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Codegen QBIX V88W tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Codegen QBIX V88W tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Codegen QBIX V88W tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Codegen QBIX V88W Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Codegen QBIX V88W tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Codegen QBIX V88W tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Codegen QBIX V88W Tablet Format Atma

Codegen QBIX V88W Tablet Format AtmaCodegen QBIX V88W tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Codegen QBIX V88W Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Codegen QBIX V88W tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Codegen QBIX V88W tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Codegen QBIX V88W tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Codegen QBIX V88W Tablet Yazılım Güncelleme

Codegen QBIX V88W Tablet Yazılım GüncellemeCodegen QBIX V88W tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 464   Son Güncellenme Tarihi : 25.3.2016 09:55:21

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,22 saniye.
Notebook Tamiri