Anasayfaya git.
   

Codegen QBİX V87D Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Codegen QBİX V87D Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 180
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : codegen tablet tamiri , adana tablet tamiri , codegen tamir , codegen QBİX V87D tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Codegen QBİX V87D Tablet Tamiri

Codegen markalı ve QBİX V87D model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Codegen QBİX V87D Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Codegen QBİX V87D Tablet Ekran Paneli Değişimi

Codegen QBİX V87D Tablet Lcd Ekran DeğişimiCodegen QBİX V87D tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Codegen QBİX V87D tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Codegen marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Codegen QBİX V87D Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Codegen QBİX V87D lcd ekran paneli, Codegen QBİX V87D panel, Codegen QBİX V87D lcd, Codegen QBİX V87D led, Codegen QBİX V87D ekranım kırıldı, Codegen QBİX V87D lcd ekran değişimi, Codegen QBİX V87D ekran mürekkebi aktı, Codegen QBİX V87D ekran görüntü vermiyor, Codegen QBİX V87D ekran paneli kırıldı, Codegen QBİX V87D ekran değişimi, Codegen QBİX V87D lcd ekran paneli adana, Codegen QBİX V87D ekran onarımı

Codegen QBİX V87D Tablet Batarya DeğişimiCodegen QBİX V87D Tablet Batarya Değişimi

Codegen QBİX V87D tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Codegen QBİX V87D tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Codegen QBİX V87D tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Codegen QBİX V87D tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Codegen QBİX V87D marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Codegen QBİX V87D marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Codegen QBİX V87D Tablet şarj Girişi Değişimi

Codegen QBİX V87D Tablet şarj Soketi DeğişimiCodegen QBİX V87D tabletlerin jack kırılması, Codegen QBİX V87D tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Codegen QBİX V87D cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Codegen QBİX V87D Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Codegen QBİX V87D tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Codegen QBİX V87D marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Codegen QBİX V87D marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Codegen QBİX V87D Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiCodegen QBİX V87D Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Codegen QBİX V87D tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Codegen QBİX V87D Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Codegen QBİX V87D tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Codegen QBİX V87D tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Codegen QBİX V87D cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Codegen QBİX V87D Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Codegen QBİX V87D tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. BuCodegen QBİX V87D Tablet Rom Yüklemeyazılım Codegen QBİX V87D tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Codegen QBİX V87D tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Codegen QBİX V87D tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Codegen QBİX V87D tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Codegen QBİX V87D Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Codegen QBİX V87D tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Codegen QBİX V87D tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Codegen QBİX V87D Tablet Format Atma

Codegen QBİX V87D Tablet Format AtmaCodegen QBİX V87D tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Codegen QBİX V87D Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Codegen QBİX V87D tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Codegen QBİX V87D tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Codegen QBİX V87D tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Codegen QBİX V87D Tablet Yazılım Güncelleme

Codegen QBİX V87D Tablet Yazılım GüncellemeCodegen QBİX V87D tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tablet

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 468   Son Güncellenme Tarihi : 25.3.2016 09:48:37

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,13 saniye.
Notebook Tamiri