Anasayfaya git.
   

Codegen V57W Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Codegen V57W Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 176
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : codegen tablet tamiri , adana tablet tamiri , codegen tamir , codegen V57W tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Codegen V57W Tablet Tamiri

Codegen markalı ve V57W model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Codegen V57W Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Codegen V57W Tablet Ekran Paneli Değişimi

Codegen V57W Tablet Lcd Ekran DeğişimiCodegen V57W tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Codegen V57W tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Codegen marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Codegen V57W Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Codegen V57W lcd ekran paneli, Codegen V57W panel, Codegen V57W lcd, Codegen V57W led, Codegen V57W ekranım kırıldı, Codegen V57W lcd ekran değişimi, Codegen V57W ekran mürekkebi aktı, Codegen V57W ekran görüntü vermiyor, Codegen V57W ekran paneli kırıldı, Codegen V57W ekran değişimi, Codegen V57W lcd ekran paneli adana, Codegen V57W ekran onarımı

Codegen V57W Tablet Batarya DeğişimiCodegen V57W Tablet Batarya Değişimi

Codegen V57W tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Codegen V57W tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Codegen V57W tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Codegen V57W tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Codegen V57W marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Codegen V57W marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Codegen V57W Tablet şarj Girişi Değişimi

Codegen V57W Tablet şarj Soketi DeğişimiCodegen V57W tabletlerin jack kırılması, Codegen V57W tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Codegen V57W cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Codegen V57W Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Codegen V57W tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Codegen V57W marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Codegen V57W marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Codegen V57W Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiCodegen V57W Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Codegen V57W tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Codegen V57W Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Codegen V57W tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Codegen V57W tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Codegen V57W cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Codegen V57W Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Codegen V57W tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Codegen V57W Tablet Rom Yüklemeyazılım Codegen V57W tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Codegen V57W tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Codegen V57W tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Codegen V57W tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Codegen V57W Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Codegen V57W tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Codegen V57W tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Codegen V57W Tablet Format Atma

Codegen V57W Tablet Format AtmaCodegen V57W tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Codegen V57W Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Codegen V57W tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Codegen V57W tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Codegen V57W tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Codegen V57W Tablet Yazılım Güncelleme

Codegen V57W Tablet Yazılım GüncellemeCodegen V57W tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Codegen V57W tabletler içinde geçerlidir. Codegen V57W marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}
Kredi Kartı Eklenmedi

Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 448   Son Güncellenme Tarihi : 24.3.2016 15:03:22

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,11 saniye.
Notebook Tamiri