Anasayfaya git.
   

Casper VIA T5-3G Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Casper VIA T5-3G Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 151
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : casper tablet , casper tablet tamiri , adana tablet tamiri , casper tamir , casper VIA T5-3G tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Casper VIA T5-3G Tablet Tamiri

Casper markalı ve VIA T5-3G model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Casper VIA T5-3G Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Casper VIA T5-3G Tablet Ekran Değişimi

Casper VIA T5-3G Tablet Ekran DeğişimiCasper VIA T5-3G tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Casper VIA T5-3G tabletlerin lcd ekran değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Casper marka cihazın ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Casper VIA T5-3G Tablet Lcd Ekran değişimi için yapılan sorgular; Casper VIA T5-3G ekran paneli, Casper VIA T5-3G panel, Casper VIA T5-3G lcd, Casper VIA T5-3G led, Casper VIA T5-3G ekranım kırıldı, Casper VIA T5-3G lcd ekran paneli değişimi, Casper VIA T5-3G lcd ekran mürekkebi aktı, Casper VIA T5-3G ekran paneli görüntü vermiyor, Casper VIA T5-3G ekran paneli kırıldı, Casper VIA T5-3G lcd ekran değişimi, Casper VIA T5-3G ekran adana, Casper VIA T5-3G ekran onarımı

Casper VIA T5-3G Tablet Batarya DeğişimiCasper VIA T5-3G Tablet Batarya Değişimi

Casper VIA T5-3G tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Casper VIA T5-3G tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Casper VIA T5-3G tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Casper VIA T5-3G tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Casper VIA T5-3G marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Casper VIA T5-3G marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Casper VIA T5-3G Tablet Adaptör Soketi Değişimi

Casper VIA T5-3G Tablet Adaptör Soketi DeğişimiCasper VIA T5-3G tabletlerin şarj girişi kırılması, Casper VIA T5-3G tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Casper VIA T5-3G cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Casper VIA T5-3G Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Casper VIA T5-3G tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Casper VIA T5-3G marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Casper VIA T5-3G marka tablet şarj girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör soket girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Casper VIA T5-3G Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiCasper VIA T5-3G Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Casper VIA T5-3G tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Casper VIA T5-3G Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Casper VIA T5-3G tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Casper VIA T5-3G tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Casper VIA T5-3G cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Casper VIA T5-3G Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Casper VIA T5-3G tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Casper VIA T5-3G Tablet Rom Yüklemeyazılım Casper VIA T5-3G cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Casper VIA T5-3G tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Casper VIA T5-3G tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Casper VIA T5-3G tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Casper VIA T5-3G Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Casper VIA T5-3G tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Casper VIA T5-3G tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Casper VIA T5-3G Tablet Format Atma

Casper VIA T5-3G Tablet Format AtmaCasper VIA T5-3G tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Casper VIA T5-3G Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Casper VIA T5-3G tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Casper VIA T5-3G tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Casper VIA T5-3G tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Casper VIA T5-3G Tablet Yazılım Güncelleme

Casper VIA T5-3G Tablet Yazılım GüncellemeCasper VIA T5-3G tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Casper VIA T5-3G tabletler içinde geç

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 709   Son Güncellenme Tarihi : 24.3.2016 10:59:42

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,19 saniye.
Notebook Tamiri