Anasayfaya git.
   

Casper VIA T4E Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Casper VIA T4E Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 150
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : casper tablet , casper tablet tamiri , adana tablet tamiri , casper tamir , casper VIA T4E tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Casper VIA T4E Tablet Tamiri

Casper markalı ve VIA T4E model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Casper VIA T4E Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Casper VIA T4E Tablet Ekran Değişimi

Casper VIA T4E Tablet Ekran DeğişimiCasper VIA T4E tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Casper VIA T4E tabletlerin lcd ekran değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Casper marka cihazın ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Casper VIA T4E Tablet Lcd Ekran değişimi için yapılan sorgular; Casper VIA T4E ekran paneli, Casper VIA T4E panel, Casper VIA T4E lcd, Casper VIA T4E led, Casper VIA T4E ekranım kırıldı, Casper VIA T4E lcd ekran paneli değişimi, Casper VIA T4E lcd ekran mürekkebi aktı, Casper VIA T4E ekran paneli görüntü vermiyor, Casper VIA T4E ekran paneli kırıldı, Casper VIA T4E lcd ekran değişimi, Casper VIA T4E ekran adana, Casper VIA T4E ekran onarımı

Casper VIA T4E Tablet Batarya DeğişimiCasper VIA T4E Tablet Batarya Değişimi

Casper VIA T4E tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Casper VIA T4E tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Casper VIA T4E tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Casper VIA T4E tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Casper VIA T4E marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Casper VIA T4E marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Casper VIA T4E Tablet Adaptör Soketi Değişimi

Casper VIA T4E Tablet Adaptör Soketi DeğişimiCasper VIA T4E tabletlerin şarj girişi kırılması, Casper VIA T4E tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Casper VIA T4E cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Casper VIA T4E Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Casper VIA T4E tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Casper VIA T4E marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Casper VIA T4E marka tablet şarj girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör soket girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Casper VIA T4E Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiCasper VIA T4E Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Casper VIA T4E tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Casper VIA T4E Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Casper VIA T4E tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Casper VIA T4E tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Casper VIA T4E cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Casper VIA T4E Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Casper VIA T4E tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Casper VIA T4E Tablet Rom Yüklemeyazılım Casper VIA T4E cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Casper VIA T4E tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Casper VIA T4E tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Casper VIA T4E tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Casper VIA T4E Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Casper VIA T4E tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Casper VIA T4E tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Casper VIA T4E Tablet Format Atma

Casper VIA T4E Tablet Format AtmaCasper VIA T4E tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Casper VIA T4E Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Casper VIA T4E tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Casper VIA T4E tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Casper VIA T4E tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Casper VIA T4E Tablet Yazılım Güncelleme

Casper VIA T4E Tablet Yazılım GüncellemeCasper VIA T4E tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Casper VIA T4E tabletler içinde geçerlidir. Casper VIA T4E marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile il

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 642   Son Güncellenme Tarihi : 24.3.2016 10:57:45

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,14 saniye.
Notebook Tamiri