Anasayfaya git.
   

Casper VIA-T7 T Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Casper VIA-T7 T Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 149
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : casper tablet , casper tablet tamiri , adana tablet tamiri , casper tamir , casper VIA-T7 T tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Casper VIA-T7 T Tablet Tamiri

Casper markalı ve VIA-T7 T model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Casper VIA-T7 T Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Casper VIA-T7 T Tablet Ekran Değişimi

Casper VIA-T7 T Tablet Ekran DeğişimiCasper VIA-T7 T tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Casper VIA-T7 T tabletlerin lcd ekran değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Casper marka cihazın ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Casper VIA-T7 T Tablet Lcd Ekran değişimi için yapılan sorgular; Casper VIA-T7 T ekran paneli, Casper VIA-T7 T panel, Casper VIA-T7 T lcd, Casper VIA-T7 T led, Casper VIA-T7 T ekranım kırıldı, Casper VIA-T7 T lcd ekran paneli değişimi, Casper VIA-T7 T lcd ekran mürekkebi aktı, Casper VIA-T7 T ekran paneli görüntü vermiyor, Casper VIA-T7 T ekran paneli kırıldı, Casper VIA-T7 T lcd ekran değişimi, Casper VIA-T7 T ekran adana, Casper VIA-T7 T ekran onarımı

Casper VIA-T7 T Tablet Batarya DeğişimiCasper VIA-T7 T Tablet Batarya Değişimi

Casper VIA-T7 T tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Casper VIA-T7 T tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Casper VIA-T7 T tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Casper VIA-T7 T tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Casper VIA-T7 T marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Casper VIA-T7 T marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Casper VIA-T7 T Tablet Adaptör Soketi Değişimi

Casper VIA-T7 T Tablet Adaptör Soketi DeğişimiCasper VIA-T7 T tabletlerin şarj girişi kırılması, Casper VIA-T7 T tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Casper VIA-T7 T cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Casper VIA-T7 T Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Casper VIA-T7 T tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Casper VIA-T7 T marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Casper VIA-T7 T marka tablet şarj girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör soket girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Casper VIA-T7 T Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiCasper VIA-T7 T Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Casper VIA-T7 T tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Casper VIA-T7 T Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Casper VIA-T7 T tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Casper VIA-T7 T tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Casper VIA-T7 T cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Casper VIA-T7 T Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Casper VIA-T7 T tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Casper VIA-T7 T Tablet Rom Yüklemeyazılım Casper VIA-T7 T cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Casper VIA-T7 T tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Casper VIA-T7 T tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Casper VIA-T7 T tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Casper VIA-T7 T Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Casper VIA-T7 T tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Casper VIA-T7 T tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Casper VIA-T7 T Tablet Format Atma

Casper VIA-T7 T Tablet Format AtmaCasper VIA-T7 T tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Casper VIA-T7 T Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Casper VIA-T7 T tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Casper VIA-T7 T tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Casper VIA-T7 T tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Casper VIA-T7 T Tablet Yazılım Güncelleme

Casper VIA-T7 T Tablet Yazılım GüncellemeCasper VIA-T7 T tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Casper VIA-T7 T tabletler içinde geçerlidir. Casper VIA-T7 T marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi y

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 746   Son Güncellenme Tarihi : 24.3.2016 10:55:56

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,20 saniye.
Notebook Tamiri