Anasayfaya git.
   

Casper VIA.T10 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Casper VIA.T10 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 147
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : casper tablet , casper tablet tamiri , adana tablet tamiri , casper tamir , casper VIA T10 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Casper VIA.T10 Tablet Tamiri

Casper markalı ve VIA.T10 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Casper VIA.T10 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:Casper VIA.T10 Tablet Ekran Değişimi

Casper VIA.T10 Tablet Ekran DeğişimiCasper VIA.T10 tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Casper VIA.T10 tabletlerin lcd ekran değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Casper marka cihazın ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Casper VIA.T10 Tablet Lcd Ekran değişimi için yapılan sorgular; Casper VIA.T10 ekran paneli, Casper VIA.T10 panel, Casper VIA.T10 lcd, Casper VIA.T10 led, Casper VIA.T10 ekranım kırıldı, Casper VIA.T10 lcd ekran paneli değişimi, Casper VIA.T10 lcd ekran mürekkebi aktı, Casper VIA.T10 ekran paneli görüntü vermiyor, Casper VIA.T10 ekran paneli kırıldı, Casper VIA.T10 lcd ekran değişimi, Casper VIA.T10 ekran adana, Casper VIA.T10 ekran onarımı

Casper VIA.T10 Tablet Batarya DeğişimiCasper VIA.T10 Tablet Batarya Değişimi

Casper VIA.T10 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Casper VIA.T10 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Casper VIA.T10 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Casper VIA.T10 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Casper VIA.T10 marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Casper VIA.T10 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Casper VIA.T10 Tablet Adaptör Soketi Değişimi

Casper VIA.T10 Tablet Adaptör Soketi DeğişimiCasper VIA.T10 tabletlerin şarj girişi kırılması, Casper VIA.T10 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Casper VIA.T10 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Casper VIA.T10 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Casper VIA.T10 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Casper VIA.T10 marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Casper VIA.T10 marka tablet şarj girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör soket girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Casper VIA.T10 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiCasper VIA.T10 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Casper VIA.T10 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Casper VIA.T10 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Casper VIA.T10 tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Casper VIA.T10 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Casper VIA.T10 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Casper VIA.T10 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Casper VIA.T10 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Casper VIA.T10 Tablet Rom Yüklemeyazılım Casper VIA.T10 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Casper VIA.T10 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Casper VIA.T10 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Casper VIA.T10 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Casper VIA.T10 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Casper VIA.T10 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Casper VIA.T10 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Casper VIA.T10 Tablet Format Atma

Casper VIA.T10 Tablet Format AtmaCasper VIA.T10 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Casper VIA.T10 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Casper VIA.T10 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Casper VIA.T10 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Casper VIA.T10 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Casper VIA.T10 Tablet Yazılım Güncelleme

Casper VIA.T10 Tablet Yazılım GüncellemeCasper VIA.T10 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Casper VIA.T10 tabletler içinde geçerlidir. Casper VI

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 640   Son Güncellenme Tarihi : 24.3.2016 10:52:04

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,13 saniye.
Notebook Tamiri