Anasayfaya git.
   

Casper Via T17-G Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Casper Via T17-G Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 129
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : casper tablet , casper tablet tamiri , adana tablet tamiri , casper tamir , casper VİA T17-G tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Casper Via T17-G Tablet Tamiri

Casper markalı ve Via T17-G model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Casper Via T17-G Tabletler için vermiş olduğumuz bir çok hizmet şöyle sıralanabilir:


Casper Via T17-G Tablet Ekran Değişimi

Casper Via T17-G Tablet Ekran DeğişimiCasper Via T17-G tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Casper Via T17-G tabletlerin lcd ekran değişimi Firmamızda. Birçok marka gibi Casper marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, tabletin sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Casper Via T17-G Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Casper Via T17-G lcd ekran, Casper Via T17-G panel, Casper Via T17-G lcd, Casper Via T17-G led, Casper Via T17-G ekranım kırıldı, Casper Via T17-G lcd ekran paneli değişimi, Casper Via T17-G lcd ekran mürekkebi aktı, Casper Via T17-G lcd ekran görüntü vermiyor, Casper Via T17-G lcd ekran paneli kırıldı, Casper Via T17-G lcd ekran değişimi, Casper Via T17-G ekran adana, Casper Via T17-G ekran paneli tamiri

Casper Via T17-G Tablet Batarya DeğişimiCasper Via T17-G Tablet Batarya Değişimi

Casper Via T17-G tabletlerin batarya değişimleri uzman servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Casper Via T17-G tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Casper Via T17-G tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Casper Via T17-G tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Casper Via T17-G marka Tablet bataryalarının değişimi servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Casper Via T17-G marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Casper Via T17-G Tablet Soket Değişimi

Casper Via T17-G Tablet Dc Jack DeğişimiCasper Via T17-G tabletlerin dc jack kırılması, Casper Via T17-G tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Casper Via T17-G tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Casper Via T17-G Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani şarj girişi kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Casper Via T17-G tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Casper Via T17-G marka cihazın adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Casper Via T17-G marka tablet jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör jack girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Casper Via T17-G Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiCasper Via T17-G Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Casper Via T17-G tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Casper Via T17-G Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Casper Via T17-G tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Casper Via T17-G tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Casper Via T17-G tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Casper Via T17-G Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Casper Via T17-G tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Casper Via T17-G Tablet Rom Yüklemeyazılım Casper Via T17-G tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Casper Via T17-G tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Casper Via T17-G tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Casper Via T17-G tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Casper Via T17-G Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Casper Via T17-G tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Casper Via T17-G tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Casper Via T17-G Tablet Format Atma

Casper Via T17-G Tablet Format AtmaCasper Via T17-G tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Casper Via T17-G Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Casper Via T17-G tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Casper Via T17-G tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Casper Via T17-G tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Casper Via T17-G Tablet Yazılım Güncelleme

Casper Via T17-G Tablet Yazılım GüncellemeCasper Via T17-G tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Casper Via T17-G tabletler içinde geçerlidir. Cas

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 743   Son Güncellenme Tarihi : 24.3.2016 09:36:17

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,39 saniye.
Notebook Tamiri