Anasayfaya git.
   

Casper CASPER CTA 7 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Casper CASPER CTA 7 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 126
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : casper tablet , casper tablet tamiri , adana tablet tamiri , casper tamir , casper CTA 7 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Casper CASPER CTA 7 Tablet Tamiri

Casper markalı ve CASPER CTA 7 model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Casper CASPER CTA 7 Tabletler için vermiş olduğumuz bir çok hizmet şöyle sıralanabilir:


Casper CASPER CTA 7 Tablet Ekran Değişimi

Casper CASPER CTA 7 Tablet Ekran DeğişimiCasper CASPER CTA 7 tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Casper CASPER CTA 7 tabletlerin lcd ekran değişimi Firmamızda. Birçok marka gibi Casper marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, tabletin sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Casper CASPER CTA 7 Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Casper CASPER CTA 7 lcd ekran, Casper CASPER CTA 7 panel, Casper CASPER CTA 7 lcd, Casper CASPER CTA 7 led, Casper CASPER CTA 7 ekranım kırıldı, Casper CASPER CTA 7 lcd ekran paneli değişimi, Casper CASPER CTA 7 lcd ekran mürekkebi aktı, Casper CASPER CTA 7 lcd ekran görüntü vermiyor, Casper CASPER CTA 7 lcd ekran paneli kırıldı, Casper CASPER CTA 7 lcd ekran değişimi, Casper CASPER CTA 7 ekran adana, Casper CASPER CTA 7 ekran paneli tamiri

Casper CASPER CTA 7 Tablet Batarya DeğişimiCasper CASPER CTA 7 Tablet Batarya Değişimi

Casper CASPER CTA 7 tabletlerin batarya değişimleri uzman servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Casper CASPER CTA 7 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Casper CASPER CTA 7 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Casper CASPER CTA 7 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Casper CASPER CTA 7 marka Tablet bataryalarının değişimi servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Casper CASPER CTA 7 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Casper CASPER CTA 7 Tablet Soket Değişimi

Casper CASPER CTA 7 Tablet Dc Jack DeğişimiCasper CASPER CTA 7 tabletlerin dc jack kırılması, Casper CASPER CTA 7 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Casper CASPER CTA 7 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Casper CASPER CTA 7 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani şarj girişi kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Casper CASPER CTA 7 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Casper CASPER CTA 7 marka cihazın adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Casper CASPER CTA 7 marka tablet jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör jack girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Casper CASPER CTA 7 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiCasper CASPER CTA 7 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Casper CASPER CTA 7 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Casper CASPER CTA 7 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Casper CASPER CTA 7 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Casper CASPER CTA 7 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Casper CASPER CTA 7 tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Casper CASPER CTA 7 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Casper CASPER CTA 7 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. BuCasper CASPER CTA 7 Tablet Rom Yüklemeyazılım Casper CASPER CTA 7 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Casper CASPER CTA 7 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Casper CASPER CTA 7 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Casper CASPER CTA 7 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Casper CASPER CTA 7 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Casper CASPER CTA 7 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Casper CASPER CTA 7 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Casper CASPER CTA 7 Tablet Format Atma

Casper CASPER CTA 7 Tablet Format AtmaCasper CASPER CTA 7 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Casper CASPER CTA 7 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Casper CASPER CTA 7 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Casper CASPER CTA 7 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Casper CASPER CTA 7 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Casper CASPER CTA 7 Tablet Yazılım Güncelleme

Casper CASPER CTA 7 Tablet Yazılım GüncellemeCasper CASPER CTA 7 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncell

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 602   Son Güncellenme Tarihi : 24.3.2016 09:29:55

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,22 saniye.
Notebook Tamiri