Anasayfaya git.
   

Casper Casper Via T7 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Casper Casper Via T7 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 123
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : casper tablet , casper tablet tamiri , adana tablet tamiri , casper tamir , casper VİA T7 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Casper Casper Via T7 Tablet Tamiri

Casper markalı ve Casper Via T7 model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Casper Casper Via T7 Tabletler için vermiş olduğumuz bir çok hizmet şöyle sıralanabilir:


Casper Casper Via T7 Tablet Ekran Değişimi

Casper Casper Via T7 Tablet Ekran DeğişimiCasper Casper Via T7 tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Casper Casper Via T7 tabletlerin lcd ekran değişimi Firmamızda. Birçok marka gibi Casper marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, tabletin sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Casper Casper Via T7 Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Casper Casper Via T7 lcd ekran, Casper Casper Via T7 panel, Casper Casper Via T7 lcd, Casper Casper Via T7 led, Casper Casper Via T7 ekranım kırıldı, Casper Casper Via T7 lcd ekran paneli değişimi, Casper Casper Via T7 lcd ekran mürekkebi aktı, Casper Casper Via T7 lcd ekran görüntü vermiyor, Casper Casper Via T7 lcd ekran paneli kırıldı, Casper Casper Via T7 lcd ekran değişimi, Casper Casper Via T7 ekran adana, Casper Casper Via T7 ekran paneli tamiri

Casper Casper Via T7 Tablet Batarya DeğişimiCasper Casper Via T7 Tablet Batarya Değişimi

Casper Casper Via T7 tabletlerin batarya değişimleri uzman servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Casper Casper Via T7 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Casper Casper Via T7 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Casper Casper Via T7 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Casper Casper Via T7 marka Tablet bataryalarının değişimi servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Casper Casper Via T7 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Casper Casper Via T7 Tablet Soket Değişimi

Casper Casper Via T7 Tablet Dc Jack DeğişimiCasper Casper Via T7 tabletlerin dc jack kırılması, Casper Casper Via T7 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Casper Casper Via T7 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Casper Casper Via T7 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani şarj girişi kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Casper Casper Via T7 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Casper Casper Via T7 marka cihazın adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Casper Casper Via T7 marka tablet jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör jack girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Casper Casper Via T7 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiCasper Casper Via T7 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Casper Casper Via T7 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Casper Casper Via T7 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Casper Casper Via T7 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Casper Casper Via T7 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Casper Casper Via T7 tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Casper Casper Via T7 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Casper Casper Via T7 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. BuCasper Casper Via T7 Tablet Rom Yüklemeyazılım Casper Casper Via T7 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Casper Casper Via T7 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Casper Casper Via T7 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Casper Casper Via T7 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Casper Casper Via T7 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Casper Casper Via T7 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Casper Casper Via T7 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Casper Casper Via T7 Tablet Format Atma

Casper Casper Via T7 Tablet Format AtmaCasper Casper Via T7 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Casper Casper Via T7 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Casper Casper Via T7 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Casper Casper Via T7 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Casper Casper Via T7 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Casper Casper Via T7 Tablet Yazılım Güncelleme

Casper Casper Via T7 Tablet Yazılım GüncellemeCasper Casper Via T7 tabletle

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 677   Son Güncellenme Tarihi : 24.3.2016 09:23:51

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,13 saniye.
Notebook Tamiri