Anasayfaya git.
   

Cedrix Pad Cdx 771 Tablet Tamiri

Ürüne Resim Eklenmemiş.

Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Cedrix Pad Cdx 771 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 118
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : cedrix tablet , cedrix tablet tamiri , adana tablet tamiri , adana cedrix tamir , cedrix PAD CDX 771 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Cedrix Pad Cdx 771 Tablet Tamiri

Cedrix markalı ve Pad Cdx 771 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Cedrix Pad Cdx 771 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Cedrix Pad Cdx 771 Tablet Ekran Paneli Değişimi

Cedrix Pad Cdx 771 Tablet Lcd Ekran DeğişimiCedrix Pad Cdx 771 tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Cedrix Pad Cdx 771 tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Cedrix marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Cedrix Pad Cdx 771 Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Cedrix Pad Cdx 771 lcd ekran paneli, Cedrix Pad Cdx 771 panel, Cedrix Pad Cdx 771 lcd, Cedrix Pad Cdx 771 led, Cedrix Pad Cdx 771 ekranım kırıldı, Cedrix Pad Cdx 771 lcd ekran değişimi, Cedrix Pad Cdx 771 ekran mürekkebi aktı, Cedrix Pad Cdx 771 ekran görüntü vermiyor, Cedrix Pad Cdx 771 ekran paneli kırıldı, Cedrix Pad Cdx 771 ekran değişimi, Cedrix Pad Cdx 771 lcd ekran paneli adana, Cedrix Pad Cdx 771 ekran onarımı

Cedrix Pad Cdx 771 Tablet Batarya DeğişimiCedrix Pad Cdx 771 Tablet Batarya Değişimi

Cedrix Pad Cdx 771 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Cedrix Pad Cdx 771 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Cedrix Pad Cdx 771 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Cedrix Pad Cdx 771 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Cedrix Pad Cdx 771 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Cedrix Pad Cdx 771 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Cedrix Pad Cdx 771 Tablet şarj Girişi Değişimi

Cedrix Pad Cdx 771 Tablet şarj Soketi DeğişimiCedrix Pad Cdx 771 tabletlerin jack kırılması, Cedrix Pad Cdx 771 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Cedrix Pad Cdx 771 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Cedrix Pad Cdx 771 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Cedrix Pad Cdx 771 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Cedrix Pad Cdx 771 marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Cedrix Pad Cdx 771 marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Cedrix Pad Cdx 771 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiCedrix Pad Cdx 771 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Cedrix Pad Cdx 771 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Cedrix Pad Cdx 771 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Cedrix Pad Cdx 771 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Cedrix Pad Cdx 771 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Cedrix Pad Cdx 771 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Cedrix Pad Cdx 771 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Cedrix Pad Cdx 771 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. BuCedrix Pad Cdx 771 Tablet Rom Yüklemeyazılım Cedrix Pad Cdx 771 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Cedrix Pad Cdx 771 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Cedrix Pad Cdx 771 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Cedrix Pad Cdx 771 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Cedrix Pad Cdx 771 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Cedrix Pad Cdx 771 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Cedrix Pad Cdx 771 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Cedrix Pad Cdx 771 Tablet Format Atma

Cedrix Pad Cdx 771 Tablet Format AtmaCedrix Pad Cdx 771 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Cedrix Pad Cdx 771 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Cedrix Pad Cdx 771 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Cedrix Pad Cdx 771 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Cedrix Pad Cdx 771 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Cedrix Pad Cdx 771 Tablet Yazılım Güncelleme

Cedrix Pad Cdx 771 Tablet Yazılım GüncellemeCedrix Pad Cdx 771 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerek

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 634   Son Güncellenme Tarihi : 24.3.2016 09:09:46

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,13 saniye.
Notebook Tamiri