Anasayfaya git.
   

ARTES I701 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: ARTES I701 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 100
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : artes tablet , artes tablet tamiri , adana tablet tamiri , artes İ701 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
ARTES I701 Tablet Tamiri

ARTES markalı ve i701 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA  Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. ARTES i701 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

RTES i701 Tablet Ekran Değişimi

ARTES i701 Tablet Ekran DeğişimiARTES i701 tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış ARTES i701 tabletlerin lcd ekran değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi ARTES marka cihazın ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. ARTES i701 Tablet Lcd Ekran değişimi için yapılan sorgular; ARTES i701 ekran paneli, ARTES i701 panel, ARTES i701 lcd, ARTES i701 led, ARTES i701 ekranım kırıldı, ARTES i701 lcd ekran paneli değişimi, ARTES i701 lcd ekran mürekkebi aktı, ARTES i701 ekran paneli görüntü vermiyor, ARTES i701 ekran paneli kırıldı, ARTES i701 lcd ekran değişimi, ARTES i701 ekran adana, ARTES i701 ekran onarımı

ARTES i701 Tablet Batarya DeğişimiARTES i701 Tablet Batarya Değişimi

ARTES i701 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız ARTES i701 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz ARTES i701 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan ARTES i701 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak ARTES i701 marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. ARTES i701 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

ARTES i701 Tablet Adaptör Soketi Değişimi

ARTES i701 Tablet Adaptör Soketi DeğişimiARTES i701 tabletlerin şarj girişi kırılması, ARTES i701 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında ARTES i701 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken ARTES i701 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. ARTES i701 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak ARTES i701 marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. ARTES i701 marka tablet şarj girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör soket girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

ARTES i701 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiARTES i701 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

ARTES i701 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. ARTES i701 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. ARTES i701 tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. ARTES i701 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken ARTES i701 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

ARTES i701 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi ARTES i701 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu ARTES i701 Tablet Rom Yüklemeyazılım ARTES i701 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. ARTES i701 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda ARTES i701 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. ARTES i701 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. ARTES i701 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve ARTES i701 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. ARTES i701 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

ARTES i701 Tablet Format Atma

ARTES i701 Tablet Format AtmaARTES i701 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. ARTES i701 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. ARTES i701 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. ARTES i701 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. ARTES i701 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

ARTES i701 Tablet Yazılım Güncelleme

ARTES i701 Tablet Yazılım GüncellemeARTES i701 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi ARTES i701 tabletler içinde geçerlidir. ARTES i701 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

ARTES i701 Tablet Anakart Onarımı

.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 899   Son Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 17:26:47

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,36 saniye.
Notebook Tamiri