Anasayfaya git.
   

ARTES D708 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: ARTES D708 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 85
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : artes tablet , artes tablet tamiri , adana tablet tamiri , artes D708 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
ARTES D708 Tablet Tamiri

ARTES markalı ve D708 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. ARTES D708 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


ARTES D708 Tablet Ekran Değişimi

ARTES D708 Tablet Ekran DeğişimiARTES D708 tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış ARTES D708 tabletlerin lcd ekran değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi ARTES marka cihazın ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. ARTES D708 Tablet Lcd Ekran değişimi için yapılan sorgular; ARTES D708 ekran paneli, ARTES D708 panel, ARTES D708 lcd, ARTES D708 led, ARTES D708 ekranım kırıldı, ARTES D708 lcd ekran paneli değişimi, ARTES D708 lcd ekran mürekkebi aktı, ARTES D708 ekran paneli görüntü vermiyor, ARTES D708 ekran paneli kırıldı, ARTES D708 lcd ekran değişimi, ARTES D708 ekran adana, ARTES D708 ekran onarımı

ARTES D708 Tablet Batarya DeğişimiARTES D708 Tablet Batarya Değişimi

ARTES D708 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız ARTES D708 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz ARTES D708 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan ARTES D708 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak ARTES D708 marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. ARTES D708 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

ARTES D708 Tablet Adaptör Soketi Değişimi

ARTES D708 Tablet Adaptör Soketi DeğişimiARTES D708 tabletlerin şarj girişi kırılması, ARTES D708 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında ARTES D708 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken ARTES D708 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. ARTES D708 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak ARTES D708 marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. ARTES D708 marka tablet şarj girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör soket girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

ARTES D708 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiARTES D708 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

ARTES D708 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. ARTES D708 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. ARTES D708 tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. ARTES D708 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken ARTES D708 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

ARTES D708 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi ARTES D708 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu ARTES D708 Tablet Rom Yüklemeyazılım ARTES D708 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. ARTES D708 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda ARTES D708 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. ARTES D708 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. ARTES D708 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve ARTES D708 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. ARTES D708 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

ARTES D708 Tablet Format Atma

ARTES D708 Tablet Format AtmaARTES D708 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. ARTES D708 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. ARTES D708 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. ARTES D708 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. ARTES D708 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

ARTES D708 Tablet Yazılım Güncelleme

ARTES D708 Tablet Yazılım GüncellemeARTES D708 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi ARTES D708 tabletler içinde geçerlidir. ARTES D708 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

ARTES D708 Tablet Anakart Onarımı

.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 626   Son Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 16:59:50

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,16 saniye.
Notebook Tamiri