Anasayfaya git.
   

ARTES I697 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: ARTES I697 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 84
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : artes tablet , artes tablet tamiri , adana tablet tamiri , artes İ697 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
ARTES I697 Tablet Tamiri

ARTES markalı ve i697 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. ARTES i697 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


ARTES i697 Tablet Ekran Değişimi

ARTES i697 Tablet Ekran DeğişimiARTES i697 tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış ARTES i697 tabletlerin lcd ekran değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi ARTES marka cihazın ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. ARTES i697 Tablet Lcd Ekran değişimi için yapılan sorgular; ARTES i697 ekran paneli, ARTES i697 panel, ARTES i697 lcd, ARTES i697 led, ARTES i697 ekranım kırıldı, ARTES i697 lcd ekran paneli değişimi, ARTES i697 lcd ekran mürekkebi aktı, ARTES i697 ekran paneli görüntü vermiyor, ARTES i697 ekran paneli kırıldı, ARTES i697 lcd ekran değişimi, ARTES i697 ekran adana, ARTES i697 ekran onarımı

ARTES i697 Tablet Batarya DeğişimiARTES i697 Tablet Batarya Değişimi

ARTES i697 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız ARTES i697 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz ARTES i697 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan ARTES i697 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak ARTES i697 marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. ARTES i697 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

ARTES i697 Tablet Adaptör Soketi Değişimi

ARTES i697 Tablet Adaptör Soketi DeğişimiARTES i697 tabletlerin şarj girişi kırılması, ARTES i697 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında ARTES i697 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken ARTES i697 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. ARTES i697 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak ARTES i697 marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. ARTES i697 marka tablet şarj girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör soket girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

ARTES i697 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiARTES i697 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

ARTES i697 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. ARTES i697 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. ARTES i697 tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. ARTES i697 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken ARTES i697 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

ARTES i697 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi ARTES i697 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu ARTES i697 Tablet Rom Yüklemeyazılım ARTES i697 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. ARTES i697 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda ARTES i697 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. ARTES i697 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. ARTES i697 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve ARTES i697 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. ARTES i697 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

ARTES i697 Tablet Format Atma

ARTES i697 Tablet Format AtmaARTES i697 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. ARTES i697 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. ARTES i697 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. ARTES i697 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. ARTES i697 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

ARTES i697 Tablet Yazılım Güncelleme

ARTES i697 Tablet Yazılım GüncellemeARTES i697 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi ARTES i697 tabletler içinde geçerlidir. ARTES i697 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

ARTES i697 Tablet Anakart Onarımı

.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 676   Son Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 16:57:48

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,17 saniye.
Notebook Tamiri