Anasayfaya git.
   

Artes İ 706 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Artes İ 706 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 75
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : artes tablet , artes tablet tamiri , adana tablet tamiri , artes İ 706 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Artes İ 706 Tablet Tamiri

Artes markalı ve İ 706 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA  Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Artes İ 706 Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:


Artes İ 706 Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Artes İ 706 Tablet Ekran Paneli DeğişimiArtes İ 706 tabletlerin lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Artes İ 706 tabletlerin ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Artes marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, tabletin sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Artes İ 706 Tablet Lcd Ekran değişimi için yapılan sorgular; Artes İ 706 lcd ekran paneli, Artes İ 706 panel, Artes İ 706 lcd, Artes İ 706 led, Artes İ 706 ekranım kırıldı, Artes İ 706 ekran paneli değişimi, Artes İ 706 ekran paneli mürekkebi aktı, Artes İ 706 lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Artes İ 706 ekran kırıldı, Artes İ 706 ekran değişimi, Artes İ 706 ekran adana, Artes İ 706 ekran onarımı

Artes İ 706 Tablet Batarya DeğişimiArtes İ 706 Tablet Batarya Değişimi

Artes İ 706 tabletlerin batarya değişimleri uzman servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Artes İ 706 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Artes İ 706 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Artes İ 706 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Artes İ 706 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Artes İ 706 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Artes İ 706 Tablet şarj Girişi Değişimi

Artes İ 706 Tablet Jack DeğişimiArtes İ 706 tabletlerin jack kırılması, Artes İ 706 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Artes İ 706 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Artes İ 706 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani adaptör girişi kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Artes İ 706 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Artes İ 706 marka tabletin adaptör girişinin değişimi servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Artes İ 706 marka tablet jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Artes İ 706 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiArtes İ 706 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Artes İ 706 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Artes İ 706 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Artes İ 706 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Artes İ 706 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Artes İ 706 tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Artes İ 706 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Artes İ 706 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Artes İ 706 Tablet Rom Yüklemeyazılım Artes İ 706 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Artes İ 706 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Artes İ 706 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Artes İ 706 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Artes İ 706 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Artes İ 706 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Artes İ 706 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Artes İ 706 Tablet Format Atma

Artes İ 706 Tablet Format AtmaArtes İ 706 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Artes İ 706 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Artes İ 706 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Artes İ 706 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Artes İ 706 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Artes İ 706 Tablet Yazılım Güncelleme

Artes İ 706 Tablet Yazılım GüncellemeArtes İ 706 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Artes İ 706 tabletler içinde geçerlidir. Artes İ 706 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}
Kredi Kartı Eklenmedi

Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 633   Son Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 16:11:12

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,13 saniye.
Notebook Tamiri