Anasayfaya git.
   

Artes D-716 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Artes D-716 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 71
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : artes tablet , artes tablet tamiri , adana tablet tamiri , artes D-716 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
 • Ürün Detay
 • Taksit Seçenekleri
 • Benzer Ürünler
 • Ürün Yorumları
 • Önerileriniz
 • Detaylı Resimler
Artes D-716 Tablet Tamiri

Artes markalı ve D-716 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA  Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Artes D-716 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Artes D-716 Tablet Ekran Paneli Değişimi

Artes D-716 Tablet Lcd Ekran DeğişimiArtes D-716 tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Artes D-716 tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Artes marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Artes D-716 Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Artes D-716 lcd ekran paneli, Artes D-716 panel, Artes D-716 lcd, Artes D-716 led, Artes D-716 ekranım kırıldı, Artes D-716 lcd ekran değişimi, Artes D-716 ekran mürekkebi aktı, Artes D-716 ekran görüntü vermiyor, Artes D-716 ekran paneli kırıldı, Artes D-716 ekran değişimi, Artes D-716 lcd ekran paneli adana, Artes D-716 ekran onarımı

Artes D-716 Tablet Batarya DeğişimiArtes D-716 Tablet Batarya Değişimi

Artes D-716 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Artes D-716 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Artes D-716 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Artes D-716 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Artes D-716 marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Artes D-716 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Artes D-716 Tablet şarj Girişi Değişimi

Artes D-716 Tablet şarj Soketi DeğişimiArtes D-716 tabletlerin jack kırılması, Artes D-716 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Artes D-716 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Artes D-716 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Artes D-716 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Artes D-716 marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Artes D-716 marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Artes D-716 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiArtes D-716 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Artes D-716 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Artes D-716 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Artes D-716 tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Artes D-716 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Artes D-716 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Artes D-716 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Artes D-716 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Artes D-716 Tablet Rom Yüklemeyazılım Artes D-716 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Artes D-716 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Artes D-716 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Artes D-716 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Artes D-716 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Artes D-716 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Artes D-716 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Artes D-716 Tablet Format Atma

Artes D-716 Tablet Format AtmaArtes D-716 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Artes D-716 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Artes D-716 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Artes D-716 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Artes D-716 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Artes D-716 Tablet Yazılım Güncelleme

Artes D-716 Tablet Yazılım GüncellemeArtes D-716 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Artes D-716 tabletler içinde geçerlidir. Artes D-716 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}
Kredi Kartı Eklenmedi

Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 577   Son Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 15:59:25

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,13 saniye.
Notebook Tamiri