Anasayfaya git.
   

Asus FonePad 7 K00E Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Asus FonePad 7 K00E Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 61
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : asus tablet , asus tablet tamiri , adana asus tablet tamiri , asus tamir , asus fonepad 7 K00E tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Asus FonePad 7 K00E Tablet Tamiri

Asus markalı ve FonePad 7 K00E model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Asus FonePad 7 K00E Tabletler için vermiş olduğumuz bir çok hizmet şöyle sıralanabilir:

Asus FonePad 7 K00E Tablet Ekran Değişimi

Asus FonePad 7 K00E Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiAsus FonePad 7 K00E tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Asus FonePad 7 K00E tabletlerin ekran değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Asus marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, tabletin sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Asus FonePad 7 K00E Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Asus FonePad 7 K00E lcd ekran paneli, Asus FonePad 7 K00E panel, Asus FonePad 7 K00E lcd, Asus FonePad 7 K00E led, Asus FonePad 7 K00E ekranım kırıldı, Asus FonePad 7 K00E lcd ekran değişimi, Asus FonePad 7 K00E ekran paneli mürekkebi aktı, Asus FonePad 7 K00E lcd ekran görüntü vermiyor, Asus FonePad 7 K00E ekran kırıldı, Asus FonePad 7 K00E ekran değişimi, Asus FonePad 7 K00E lcd ekran adana, Asus FonePad 7 K00E lcd ekran onarımı

Asus FonePad 7 K00E Tablet Batarya DeğişimiAsus FonePad 7 K00E Tablet Batarya Değişimi

Asus FonePad 7 K00E tabletlerin batarya değişimleri Bin-Yapı Bilgisayarda yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Asus FonePad 7 K00E tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Asus FonePad 7 K00E tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Asus FonePad 7 K00E tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Asus FonePad 7 K00E marka Tablet bataryalarının değişimi servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Asus FonePad 7 K00E marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Asus FonePad 7 K00E Tablet Soket Değişimi

Asus FonePad 7 K00E Tablet Soket DeğişimiAsus FonePad 7 K00E tabletlerin şarj soketi kırılması, Asus FonePad 7 K00E tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Asus FonePad 7 K00E tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Asus FonePad 7 K00E Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani adaptör soketi kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Asus FonePad 7 K00E tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Asus FonePad 7 K00E marka cihazın adaptör girişinin değişimi servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Asus FonePad 7 K00E marka tablet jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör şarj soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Asus FonePad 7 K00E Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiAsus FonePad 7 K00E Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Asus FonePad 7 K00E tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Asus FonePad 7 K00E Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Asus FonePad 7 K00E tablet usb girişinin değişimi, Bin-Yapı Bilgisayarda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Asus FonePad 7 K00E tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Asus FonePad 7 K00E tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Asus FonePad 7 K00E Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Asus FonePad 7 K00E tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. BuAsus FonePad 7 K00E Tablet Rom Yüklemeyazılım Asus FonePad 7 K00E tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Asus FonePad 7 K00E tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Asus FonePad 7 K00E tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Asus FonePad 7 K00E tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Asus FonePad 7 K00E Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Asus FonePad 7 K00E tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Asus FonePad 7 K00E tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Asus FonePad 7 K00E Tablet Format Atma

Asus FonePad 7 K00E Tablet Format AtmaAsus FonePad 7 K00E tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Asus FonePad 7 K00E Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Asus FonePad 7 K00E tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Asus FonePad 7 K00E tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Asus FonePad 7 K00E tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Asus FonePad 7 K00E Tablet Yazılım Güncelleme

Asus FonePad 7 K00E Tablet Yazılım GüncellemeAsus FonePad 7 K00E tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, baz

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 771   Son Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 15:36:48

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,14 saniye.
Notebook Tamiri