Anasayfaya git.
   

Asus Memo Pad7 ME17oC Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Asus Memo Pad7 ME17oC Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 56
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : asus tablet , asus tablet tamiri , adana asus tablet tamiri , asus tamir , asus memo pad7 ME17OC tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
 • Ürün Detay
 • Taksit Seçenekleri
 • Benzer Ürünler
 • Ürün Yorumları
 • Önerileriniz
 • Detaylı Resimler
Asus Memo Pad7 ME17oC Tablet Tamiri

Asus markalı ve Memo Pad7 ME17oC model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA  Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Asus Memo Pad7 ME17oC Tabletler için vermiş olduğumuz servis hizmetleri şöyle sıralanabilir:


Asus Memo Pad7 ME17oC Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Asus Memo Pad7 ME17oC Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiAsus Memo Pad7 ME17oC tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Asus Memo Pad7 ME17oC tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Asus marka tabletin ekran paneli değişimi için, tabletin sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Asus Memo Pad7 ME17oC Tablet Lcd Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Asus Memo Pad7 ME17oC ekran, Asus Memo Pad7 ME17oC panel, Asus Memo Pad7 ME17oC lcd, Asus Memo Pad7 ME17oC led, Asus Memo Pad7 ME17oC ekranım kırıldı, Asus Memo Pad7 ME17oC lcd ekran değişimi, Asus Memo Pad7 ME17oC ekran paneli mürekkebi aktı, Asus Memo Pad7 ME17oC ekran paneli görüntü vermiyor, Asus Memo Pad7 ME17oC lcd ekran kırıldı, Asus Memo Pad7 ME17oC ekran paneli değişimi, Asus Memo Pad7 ME17oC lcd ekran adana, Asus Memo Pad7 ME17oC ekran onarımı

Asus Memo Pad7 ME17oC Tablet Batarya DeğişimiAsus Memo Pad7 ME17oC Tablet Batarya Değişimi

Asus Memo Pad7 ME17oC tabletlerin batarya değişimleri uzman servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Asus Memo Pad7 ME17oC tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Asus Memo Pad7 ME17oC tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Asus Memo Pad7 ME17oC tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Asus Memo Pad7 ME17oC marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Asus Memo Pad7 ME17oC marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Asus Memo Pad7 ME17oC Tablet Dc Jack Değişimi

Asus Memo Pad7 ME17oC Tablet şarj Girişi DeğişimiAsus Memo Pad7 ME17oC tabletlerin soket kırılması, Asus Memo Pad7 ME17oC tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Asus Memo Pad7 ME17oC cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Asus Memo Pad7 ME17oC Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Asus Memo Pad7 ME17oC tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Asus Memo Pad7 ME17oC marka tabletin adaptör girişinin değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Asus Memo Pad7 ME17oC marka tablet jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör şarj soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Asus Memo Pad7 ME17oC Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiAsus Memo Pad7 ME17oC Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Asus Memo Pad7 ME17oC tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Asus Memo Pad7 ME17oC Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Asus Memo Pad7 ME17oC tablet usb girişinin değişimi, Bin-Yapı Bilgisayarda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Asus Memo Pad7 ME17oC tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Asus Memo Pad7 ME17oC cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Asus Memo Pad7 ME17oC Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Asus Memo Pad7 ME17oC tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Asus Memo Pad7 ME17oC Tablet Rom Yüklemeyazılım Asus Memo Pad7 ME17oC tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Asus Memo Pad7 ME17oC tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Asus Memo Pad7 ME17oC tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Asus Memo Pad7 ME17oC tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Asus Memo Pad7 ME17oC Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Asus Memo Pad7 ME17oC tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Asus Memo Pad7 ME17oC tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Asus Memo Pad7 ME17oC Tablet Format Atma

Asus Memo Pad7 ME17oC Tablet Format AtmaAsus Memo Pad7 ME17oC tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Asus Memo Pad7 ME17oC Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Asus Memo Pad7 ME17oC tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Asus Memo Pad7 ME17oC tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Asus Memo Pad7 ME17oC tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Asus Memo Pad7 ME17oC Tablet Yazılım Güncelleme

Asus Memo Pad7 ME17oC Tablet Yazılım Güncelleme

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 600   Son Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 15:15:12

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,11 saniye.
Notebook Tamiri