Anasayfaya git.
   

Asus MeMO Pad 7 ME17o Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Asus MeMO Pad 7 ME17o Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 55
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : asus tablet , asus tablet tamiri , adana asus tablet tamiri , asus tamir , asus memo pad7 ME17O tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Asus MeMO Pad 7 ME17o Tablet Tamiri

Asus markalı ve MeMO Pad 7 ME17o model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Asus MeMO Pad 7 ME17o Tabletler için vermiş olduğumuz servis hizmetleri şöyle sıralanabilir:


Asus MeMO Pad 7 ME17o Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Asus MeMO Pad 7 ME17o Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiAsus MeMO Pad 7 ME17o tabletlerin lcd lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Asus MeMO Pad 7 ME17o tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Asus marka tabletin ekran paneli değişimi için, tabletin sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Asus MeMO Pad 7 ME17o Tablet Lcd Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Asus MeMO Pad 7 ME17o ekran, Asus MeMO Pad 7 ME17o panel, Asus MeMO Pad 7 ME17o lcd, Asus MeMO Pad 7 ME17o led, Asus MeMO Pad 7 ME17o ekranım kırıldı, Asus MeMO Pad 7 ME17o lcd ekran değişimi, Asus MeMO Pad 7 ME17o ekran paneli mürekkebi aktı, Asus MeMO Pad 7 ME17o ekran paneli görüntü vermiyor, Asus MeMO Pad 7 ME17o lcd ekran kırıldı, Asus MeMO Pad 7 ME17o ekran paneli değişimi, Asus MeMO Pad 7 ME17o lcd ekran adana, Asus MeMO Pad 7 ME17o ekran onarımı

Asus MeMO Pad 7 ME17o Tablet Batarya DeğişimiAsus MeMO Pad 7 ME17o Tablet Batarya Değişimi

Asus MeMO Pad 7 ME17o tabletlerin batarya değişimleri uzman servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Asus MeMO Pad 7 ME17o tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Asus MeMO Pad 7 ME17o tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Asus MeMO Pad 7 ME17o tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Asus MeMO Pad 7 ME17o marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Asus MeMO Pad 7 ME17o marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Asus MeMO Pad 7 ME17o Tablet Dc Jack Değişimi

Asus MeMO Pad 7 ME17o Tablet şarj Girişi DeğişimiAsus MeMO Pad 7 ME17o tabletlerin soket kırılması, Asus MeMO Pad 7 ME17o tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Asus MeMO Pad 7 ME17o cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Asus MeMO Pad 7 ME17o Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Asus MeMO Pad 7 ME17o tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Asus MeMO Pad 7 ME17o marka tabletin adaptör girişinin değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Asus MeMO Pad 7 ME17o marka tablet jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör şarj soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Asus MeMO Pad 7 ME17o Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiAsus MeMO Pad 7 ME17o Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Asus MeMO Pad 7 ME17o tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Asus MeMO Pad 7 ME17o Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Asus MeMO Pad 7 ME17o tablet usb girişinin değişimi, Bin-Yapı Bilgisayarda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Asus MeMO Pad 7 ME17o tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Asus MeMO Pad 7 ME17o cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Asus MeMO Pad 7 ME17o Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Asus MeMO Pad 7 ME17o tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Asus MeMO Pad 7 ME17o Tablet Rom Yüklemeyazılım Asus MeMO Pad 7 ME17o tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Asus MeMO Pad 7 ME17o tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Asus MeMO Pad 7 ME17o tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Asus MeMO Pad 7 ME17o tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Asus MeMO Pad 7 ME17o Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Asus MeMO Pad 7 ME17o tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Asus MeMO Pad 7 ME17o tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Asus MeMO Pad 7 ME17o Tablet Format Atma

Asus MeMO Pad 7 ME17o Tablet Format AtmaAsus MeMO Pad 7 ME17o tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Asus MeMO Pad 7 ME17o Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Asus MeMO Pad 7 ME17o tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Asus MeMO Pad 7 ME17o tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Asus MeMO Pad 7 ME17o tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Asus MeMO Pad 7 ME17o Tablet Yazılım Güncelleme

Asus MeMO Pad 7 ME17o Tablet Yazılım Güncelleme.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 758   Son Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 15:12:40

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,11 saniye.
Notebook Tamiri