Anasayfaya git.
   

Asus Fone Pad7 Koo3 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Asus Fone Pad7 Koo3 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 54
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : asus tablet , asus tablet tamiri , adana asus tablet tamiri , asus tamir , asus fone pad7 Koo3 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Asus Fone Pad7 Koo3 Tablet Tamiri

Asus markalı ve Fone Pad7 Koo3 model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet tamiri konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Asus Fone Pad7 Koo3 Tabletler için vermiş olduğumuz bir çok hizmet şöyle sıralanabilir:


Asus Fone Pad7 Koo3 Tablet Ekran Değişimi

Asus Fone Pad7 Koo3 Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiAsus Fone Pad7 Koo3 tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Asus Fone Pad7 Koo3 tabletlerin ekran değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Asus marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, tabletin sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Asus Fone Pad7 Koo3 Tablet Ekran değişimi için yapılan sorgular; Asus Fone Pad7 Koo3 lcd ekran paneli, Asus Fone Pad7 Koo3 panel, Asus Fone Pad7 Koo3 lcd, Asus Fone Pad7 Koo3 led, Asus Fone Pad7 Koo3 ekranım kırıldı, Asus Fone Pad7 Koo3 lcd ekran değişimi, Asus Fone Pad7 Koo3 ekran paneli mürekkebi aktı, Asus Fone Pad7 Koo3 lcd ekran görüntü vermiyor, Asus Fone Pad7 Koo3 ekran kırıldı, Asus Fone Pad7 Koo3 ekran değişimi, Asus Fone Pad7 Koo3 lcd ekran adana, Asus Fone Pad7 Koo3 lcd ekran onarımı

Asus Fone Pad7 Koo3 Tablet Batarya DeğişimiAsus Fone Pad7 Koo3 Tablet Batarya Değişimi

Asus Fone Pad7 Koo3 tabletlerin batarya değişimleri Bin-Yapı Bilgisayarda yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Asus Fone Pad7 Koo3 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Asus Fone Pad7 Koo3 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Asus Fone Pad7 Koo3 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Asus Fone Pad7 Koo3 marka Tablet bataryalarının değişimi servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Asus Fone Pad7 Koo3 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Asus Fone Pad7 Koo3 Tablet Soket Değişimi

Asus Fone Pad7 Koo3 Tablet Soket DeğişimiAsus Fone Pad7 Koo3 tabletlerin şarj soketi kırılması, Asus Fone Pad7 Koo3 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Asus Fone Pad7 Koo3 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Asus Fone Pad7 Koo3 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani adaptör soketi kısmının bozulmasına yada kırılmasına neden olur. Asus Fone Pad7 Koo3 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Asus Fone Pad7 Koo3 marka cihazın adaptör girişinin değişimi servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Asus Fone Pad7 Koo3 marka tablet jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör şarj soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Asus Fone Pad7 Koo3 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiAsus Fone Pad7 Koo3 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Asus Fone Pad7 Koo3 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Asus Fone Pad7 Koo3 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Asus Fone Pad7 Koo3 tablet usb girişinin değişimi, Bin-Yapı Bilgisayarda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Asus Fone Pad7 Koo3 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Asus Fone Pad7 Koo3 tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Asus Fone Pad7 Koo3 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Asus Fone Pad7 Koo3 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. BuAsus Fone Pad7 Koo3 Tablet Rom Yüklemeyazılım Asus Fone Pad7 Koo3 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Asus Fone Pad7 Koo3 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Asus Fone Pad7 Koo3 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Asus Fone Pad7 Koo3 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Asus Fone Pad7 Koo3 Tablet Rom versiyonu için cihazın içinin açılması ve Asus Fone Pad7 Koo3 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Asus Fone Pad7 Koo3 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Asus Fone Pad7 Koo3 Tablet Format Atma

Asus Fone Pad7 Koo3 Tablet Format AtmaAsus Fone Pad7 Koo3 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Asus Fone Pad7 Koo3 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Asus Fone Pad7 Koo3 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Asus Fone Pad7 Koo3 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Asus Fone Pad7 Koo3 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Asus Fone Pad7 Koo3 Tablet Yazılım Güncelleme

Asus Fone Pad7 Koo3 Tablet Yazılım GüncellemeAsus Fone Pad7 Koo3 tabletlerin sürekli yenilenen yazılı

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 650   Son Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 15:10:31

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,11 saniye.
Notebook Tamiri