Anasayfaya git.
   

Archos 80b Helium Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Archos 80b Helium Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 48
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : adana tablet tamiri , tablet tamiri , archos tablet tamiri , archos 80b helium tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Archos 80b Helium Tablet Tamiri

Archos markalı ve 80b Helium model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Archos 80b Helium Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:


Archos 80b Helium Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Archos 80b Helium Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiArchos 80b Helium tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Archos 80b Helium tabletlerin ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Archos marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Archos 80b Helium Tablet Lcd Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Archos 80b Helium lcd ekran paneli, Archos 80b Helium panel, Archos 80b Helium lcd, Archos 80b Helium led, Archos 80b Helium ekranım kırıldı, Archos 80b Helium ekran paneli değişimi, Archos 80b Helium lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Archos 80b Helium lcd ekran görüntü vermiyor, Archos 80b Helium lcd ekran kırıldı, Archos 80b Helium lcd ekran değişimi, Archos 80b Helium lcd ekran adana, Archos 80b Helium ekran onarımı

Archos 80b Helium Tablet Batarya DeğişimiArchos 80b Helium Tablet Batarya Değişimi

Archos 80b Helium tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Archos 80b Helium tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Archos 80b Helium tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Archos 80b Helium tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Archos 80b Helium marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 80b Helium marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 80b Helium Tablet Soket Değişimi

Archos 80b Helium Tablet Adaptör Soketi DeğişimiArchos 80b Helium tabletlerin şarj soketi kırılması, Archos 80b Helium tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Archos 80b Helium cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Archos 80b Helium Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Archos 80b Helium tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Archos 80b Helium marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 80b Helium marka tablet adaptör soketi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 80b Helium Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiArchos 80b Helium Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Archos 80b Helium tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Archos 80b Helium Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Archos 80b Helium tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Archos 80b Helium tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Archos 80b Helium cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Archos 80b Helium Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Archos 80b Helium tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. BuArchos 80b Helium Tablet Rom Yüklemeyazılım Archos 80b Helium cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Archos 80b Helium tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Archos 80b Helium tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Archos 80b Helium tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Archos 80b Helium Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Archos 80b Helium tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Archos 80b Helium tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Archos 80b Helium Tablet Format Atma

Archos 80b Helium Tablet Format AtmaArchos 80b Helium tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Archos 80b Helium Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Archos 80b Helium tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Archos 80b Helium tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Archos 80b Helium tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Archos 80b Helium Tablet Yazılım Güncelleme

Archos 80b Helium Tablet Yazılım Güncelleme.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 661   Son Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 18:05:01

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,16 saniye.
Notebook Tamiri