Anasayfaya git.
   

Archos OPD-TPC170 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Archos OPD-TPC170 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 47
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
Etiketler : adana tablet tamiri , tablet tamiri , archos tablet tamiri , archos opd-tpc170 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Archos OPD-TPC170 Tablet Tamiri

Archos markalı ve OPD-TPC170 model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFABilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Archos OPD-TPC170 Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:


Archos OPD-TPC170 Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Archos OPD-TPC170 Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiArchos OPD-TPC170 tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Archos OPD-TPC170 tabletlerin ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Archos marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Archos OPD-TPC170 Tablet Lcd Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Archos OPD-TPC170 lcd ekran paneli, Archos OPD-TPC170 panel, Archos OPD-TPC170 lcd, Archos OPD-TPC170 led, Archos OPD-TPC170 ekranım kırıldı, Archos OPD-TPC170 ekran paneli değişimi, Archos OPD-TPC170 lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Archos OPD-TPC170 lcd ekran görüntü vermiyor, Archos OPD-TPC170 lcd ekran kırıldı, Archos OPD-TPC170 lcd ekran değişimi, Archos OPD-TPC170 lcd ekran adana, Archos OPD-TPC170 ekran onarımı

Archos OPD-TPC170 Tablet Batarya DeğişimiArchos OPD-TPC170 Tablet Batarya Değişimi

Archos OPD-TPC170 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Archos OPD-TPC170 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Archos OPD-TPC170 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Archos OPD-TPC170 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Archos OPD-TPC170 marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos OPD-TPC170 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos OPD-TPC170 Tablet Soket Değişimi

Archos OPD-TPC170 Tablet Adaptör Soketi DeğişimiArchos OPD-TPC170 tabletlerin şarj soketi kırılması, Archos OPD-TPC170 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Archos OPD-TPC170 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Archos OPD-TPC170 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Archos OPD-TPC170 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Archos OPD-TPC170 marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos OPD-TPC170 marka tablet adaptör soketi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos OPD-TPC170 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiArchos OPD-TPC170 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Archos OPD-TPC170 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Archos OPD-TPC170 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Archos OPD-TPC170 tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Archos OPD-TPC170 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Archos OPD-TPC170 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Archos OPD-TPC170 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Archos OPD-TPC170 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. BuArchos OPD-TPC170 Tablet Rom Yüklemeyazılım Archos OPD-TPC170 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Archos OPD-TPC170 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Archos OPD-TPC170 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Archos OPD-TPC170 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Archos OPD-TPC170 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Archos OPD-TPC170 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Archos OPD-TPC170 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Archos OPD-TPC170 Tablet Format Atma

Archos OPD-TPC170 Tablet Format AtmaArchos OPD-TPC170 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Archos OPD-TPC170 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Archos OPD-TPC170 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Archos OPD-TPC170 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Archos OPD-TPC170 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Archos OPD-TPC170 Tablet Yazılım Güncelleme

Archos OPD-TPC170 Tablet Yazılım Güncelleme.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 634   Son Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 18:04:43

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,11 saniye.
Notebook Tamiri