Anasayfaya git.
   

Archos 90b Neon Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Archos 90b Neon Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 40
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : adana tablet tamiri , tablet tamiri , archos tablet tamiri , archos 90b tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Archos 90b Neon Tablet Tamiri

Archos markalı ve 90b Neon model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Archos 90b Neon Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:


Archos 90b Neon Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Archos 90b Neon Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiArchos 90b Neon tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Archos 90b Neon tabletlerin ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Archos marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Archos 90b Neon Tablet Lcd Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Archos 90b Neon lcd ekran paneli, Archos 90b Neon panel, Archos 90b Neon lcd, Archos 90b Neon led, Archos 90b Neon ekranım kırıldı, Archos 90b Neon ekran paneli değişimi, Archos 90b Neon lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Archos 90b Neon lcd ekran görüntü vermiyor, Archos 90b Neon lcd ekran kırıldı, Archos 90b Neon lcd ekran değişimi, Archos 90b Neon lcd ekran adana, Archos 90b Neon ekran onarımı

Archos 90b Neon Tablet Batarya DeğişimiArchos 90b Neon Tablet Batarya Değişimi

Archos 90b Neon tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Archos 90b Neon tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Archos 90b Neon tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Archos 90b Neon tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Archos 90b Neon marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 90b Neon marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 90b Neon Tablet Soket Değişimi

Archos 90b Neon Tablet Adaptör Soketi DeğişimiArchos 90b Neon tabletlerin şarj soketi kırılması, Archos 90b Neon tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Archos 90b Neon cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Archos 90b Neon Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Archos 90b Neon tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Archos 90b Neon marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 90b Neon marka tablet adaptör soketi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 90b Neon Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiArchos 90b Neon Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Archos 90b Neon tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Archos 90b Neon Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Archos 90b Neon tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Archos 90b Neon tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Archos 90b Neon cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Archos 90b Neon Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Archos 90b Neon tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Archos 90b Neon Tablet Rom Yüklemeyazılım Archos 90b Neon cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Archos 90b Neon tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Archos 90b Neon tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Archos 90b Neon tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Archos 90b Neon Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Archos 90b Neon tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Archos 90b Neon tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Archos 90b Neon Tablet Format Atma

Archos 90b Neon Tablet Format AtmaArchos 90b Neon tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Archos 90b Neon Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Archos 90b Neon tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Archos 90b Neon tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Archos 90b Neon tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Archos 90b Neon Tablet Yazılım Güncelleme

Archos 90b Neon Tablet Yazılım GüncellemeArchos 90b Neon tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versi

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 693   Son Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 17:50:33

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,14 saniye.
Notebook Tamiri