Anasayfaya git.
   

Archos 70b Cobalt Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Archos 70b Cobalt Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 37
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : adana tablet tamiri , tablet tamiri , archos tablet tamiri , archos 70 b tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Archos 70b Cobalt Tablet Tamiri

Archos markalı ve 70b Cobalt model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir.EMFABilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Archos 70b Cobalt Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:


Archos 70b Cobalt Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Archos 70b Cobalt Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiArchos 70b Cobalt tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Archos 70b Cobalt tabletlerin ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Archos marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Archos 70b Cobalt Tablet Lcd Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Archos 70b Cobalt lcd ekran paneli, Archos 70b Cobalt panel, Archos 70b Cobalt lcd, Archos 70b Cobalt led, Archos 70b Cobalt ekranım kırıldı, Archos 70b Cobalt ekran paneli değişimi, Archos 70b Cobalt lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Archos 70b Cobalt lcd ekran görüntü vermiyor, Archos 70b Cobalt lcd ekran kırıldı, Archos 70b Cobalt lcd ekran değişimi, Archos 70b Cobalt lcd ekran adana, Archos 70b Cobalt ekran onarımı

Archos 70b Cobalt Tablet Batarya DeğişimiArchos 70b Cobalt Tablet Batarya Değişimi

Archos 70b Cobalt tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Archos 70b Cobalt tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Archos 70b Cobalt tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Archos 70b Cobalt tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Archos 70b Cobalt marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 70b Cobalt marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 70b Cobalt Tablet Soket Değişimi

Archos 70b Cobalt Tablet Adaptör Soketi DeğişimiArchos 70b Cobalt tabletlerin şarj soketi kırılması, Archos 70b Cobalt tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Archos 70b Cobalt cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Archos 70b Cobalt Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Archos 70b Cobalt tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Archos 70b Cobalt marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 70b Cobalt marka tablet adaptör soketi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 70b Cobalt Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiArchos 70b Cobalt Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Archos 70b Cobalt tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Archos 70b Cobalt Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Archos 70b Cobalt tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Archos 70b Cobalt tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Archos 70b Cobalt cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Archos 70b Cobalt Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Archos 70b Cobalt tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. BuArchos 70b Cobalt Tablet Rom Yüklemeyazılım Archos 70b Cobalt cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Archos 70b Cobalt tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Archos 70b Cobalt tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Archos 70b Cobalt tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Archos 70b Cobalt Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Archos 70b Cobalt tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Archos 70b Cobalt tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Archos 70b Cobalt Tablet Format Atma

Archos 70b Cobalt Tablet Format AtmaArchos 70b Cobalt tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Archos 70b Cobalt Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Archos 70b Cobalt tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Archos 70b Cobalt tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Archos 70b Cobalt tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Archos 70b Cobalt Tablet Yazılım Güncelleme

Archos 70b Cobalt Tablet Yazılım Güncelleme.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 964   Son Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 17:49:33

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,22 saniye.
Notebook Tamiri