Anasayfaya git.
   

Archos 97 Cobalt Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Archos 97 Cobalt Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 33
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : adana tablet tamiri , tablet tamiri , archos tablet tamiri , archos 97 cobalt tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Archos 97 Cobalt Tablet Tamiri

rchos markalı ve 97 Cobalt model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Archos 97 Cobalt Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:


Archos 97 Cobalt Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Archos 97 Cobalt Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiArchos 97 Cobalt tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Archos 97 Cobalt tabletlerin ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Archos marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Archos 97 Cobalt Tablet Lcd Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Archos 97 Cobalt lcd ekran paneli, Archos 97 Cobalt panel, Archos 97 Cobalt lcd, Archos 97 Cobalt led, Archos 97 Cobalt ekranım kırıldı, Archos 97 Cobalt ekran paneli değişimi, Archos 97 Cobalt lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Archos 97 Cobalt lcd ekran görüntü vermiyor, Archos 97 Cobalt lcd ekran kırıldı, Archos 97 Cobalt lcd ekran değişimi, Archos 97 Cobalt lcd ekran adana, Archos 97 Cobalt ekran onarımı

Archos 97 Cobalt Tablet Batarya DeğişimiArchos 97 Cobalt Tablet Batarya Değişimi

Archos 97 Cobalt tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Archos 97 Cobalt tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Archos 97 Cobalt tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Archos 97 Cobalt tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Archos 97 Cobalt marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 97 Cobalt marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 97 Cobalt Tablet Soket Değişimi

Archos 97 Cobalt Tablet Adaptör Soketi DeğişimiArchos 97 Cobalt tabletlerin şarj soketi kırılması, Archos 97 Cobalt tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Archos 97 Cobalt cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Archos 97 Cobalt Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Archos 97 Cobalt tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Archos 97 Cobalt marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 97 Cobalt marka tablet adaptör soketi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 97 Cobalt Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiArchos 97 Cobalt Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Archos 97 Cobalt tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Archos 97 Cobalt Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Archos 97 Cobalt tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Archos 97 Cobalt tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Archos 97 Cobalt cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Archos 97 Cobalt Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Archos 97 Cobalt tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Archos 97 Cobalt Tablet Rom Yüklemeyazılım Archos 97 Cobalt cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Archos 97 Cobalt tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Archos 97 Cobalt tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Archos 97 Cobalt tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Archos 97 Cobalt Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Archos 97 Cobalt tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Archos 97 Cobalt tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Archos 97 Cobalt Tablet Format Atma

Archos 97 Cobalt Tablet Format AtmaArchos 97 Cobalt tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Archos 97 Cobalt Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Archos 97 Cobalt tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Archos 97 Cobalt tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Archos 97 Cobalt tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Archos 97 Cobalt Tablet Yazılım Güncelleme

Archos 97 Cobalt Tablet Yazılım Güncelleme.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 753   Son Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 17:45:10

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,13 saniye.
Notebook Tamiri