Anasayfaya git.
   

Archos 70 Cobalt Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Archos 70 Cobalt Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 27
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : adana tablet tamiri , tablet tamiri , archos tablet tamiri , archos 70 cobalt tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Archos 70 Cobalt Tablet Tamiri

Archos markalı ve 70 Cobalt model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Archos 70 Cobalt Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Archos 70 Cobalt Tablet Ekran Paneli Değişimi

Archos 70 Cobalt Tablet Lcd Ekran DeğişimiArchos 70 Cobalt tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Archos 70 Cobalt tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Archos marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Archos 70 Cobalt Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Archos 70 Cobalt lcd ekran paneli, Archos 70 Cobalt panel, Archos 70 Cobalt lcd, Archos 70 Cobalt led, Archos 70 Cobalt ekranım kırıldı, Archos 70 Cobalt lcd ekran değişimi, Archos 70 Cobalt ekran mürekkebi aktı, Archos 70 Cobalt ekran görüntü vermiyor, Archos 70 Cobalt ekran paneli kırıldı, Archos 70 Cobalt ekran değişimi, Archos 70 Cobalt lcd ekran paneli adana, Archos 70 Cobalt ekran onarımı

Archos 70 Cobalt Tablet Batarya DeğişimiArchos 70 Cobalt Tablet Batarya Değişimi

Archos 70 Cobalt tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Archos 70 Cobalt tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Archos 70 Cobalt tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Archos 70 Cobalt tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Archos 70 Cobalt marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 70 Cobalt marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 70 Cobalt Tablet şarj Girişi Değişimi

Archos 70 Cobalt Tablet şarj Soketi DeğişimiArchos 70 Cobalt tabletlerin jack kırılması, Archos 70 Cobalt tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Archos 70 Cobalt cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Archos 70 Cobalt Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Archos 70 Cobalt tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Archos 70 Cobalt marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 70 Cobalt marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 70 Cobalt Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiArchos 70 Cobalt Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Archos 70 Cobalt tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Archos 70 Cobalt Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Archos 70 Cobalt tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Archos 70 Cobalt tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Archos 70 Cobalt cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Archos 70 Cobalt Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Archos 70 Cobalt tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Archos 70 Cobalt Tablet Rom Yüklemeyazılım Archos 70 Cobalt tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Archos 70 Cobalt tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Archos 70 Cobalt tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Archos 70 Cobalt tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Archos 70 Cobalt Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Archos 70 Cobalt tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Archos 70 Cobalt tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Archos 70 Cobalt Tablet Format Atma

Archos 70 Cobalt Tablet Format AtmaArchos 70 Cobalt tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Archos 70 Cobalt Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Archos 70 Cobalt tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Archos 70 Cobalt tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Archos 70 Cobalt tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Archos 70 Cobalt Tablet Yazılım Güncelleme

Archos 70 Cobalt Tablet Yazılım GüncellemeArchos 70 Cobalt table

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 724   Son Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 17:43:04

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,16 saniye.
Notebook Tamiri