Anasayfaya git.
   

Acer Iconia Tab A200 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Acer Iconia Tab A200 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 05
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : acer tablet , adana tablet tamiri , tablet tamiri , acer iconia tab a200 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Acer Iconia Tab A200 Tablet Tamiri

Acer markalı ve Iconia Tab A200 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Acer Iconia Tab A200 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Acer Iconia Tab A200 Tablet Ekran Değişimi

Acer Iconia Tab A200 Tablet Ekran DeğişimiAcer Iconia Tab A200 tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Acer Iconia Tab A200 tabletlerin lcd ekran değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Acer marka cihazın ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Acer Iconia Tab A200 Tablet Lcd Ekran değişimi için yapılan sorgular; Acer Iconia Tab A200 ekran paneli, Acer Iconia Tab A200 panel, Acer Iconia Tab A200 lcd, Acer Iconia Tab A200 led, Acer Iconia Tab A200 ekranım kırıldı, Acer Iconia Tab A200 lcd ekran paneli değişimi, Acer Iconia Tab A200 lcd ekran mürekkebi aktı, Acer Iconia Tab A200 ekran paneli görüntü vermiyor, Acer Iconia Tab A200 ekran paneli kırıldı, Acer Iconia Tab A200 lcd ekran değişimi, Acer Iconia Tab A200 ekran adana, Acer Iconia Tab A200 ekran onarımı

Acer Iconia Tab A200 Tablet Batarya DeğişimiAcer Iconia Tab A200 Tablet Batarya Değişimi

Acer Iconia Tab A200 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Acer Iconia Tab A200 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Acer Iconia Tab A200 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Acer Iconia Tab A200 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Acer Iconia Tab A200 marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Acer Iconia Tab A200 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Acer Iconia Tab A200 Tablet Adaptör Soketi Değişimi

Acer Iconia Tab A200 Tablet Adaptör Soketi DeğişimiAcer Iconia Tab A200 tabletlerin şarj girişi kırılması, Acer Iconia Tab A200 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Acer Iconia Tab A200 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Acer Iconia Tab A200 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Acer Iconia Tab A200 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Acer Iconia Tab A200 marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Acer Iconia Tab A200 marka tablet şarj girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör soket girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Acer Iconia Tab A200 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiAcer Iconia Tab A200 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Acer Iconia Tab A200 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Acer Iconia Tab A200 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Acer Iconia Tab A200 tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Acer Iconia Tab A200 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Acer Iconia Tab A200 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Acer Iconia Tab A200 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Acer Iconia Tab A200 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. BuAcer Iconia Tab A200 Tablet Rom Yüklemeyazılım Acer Iconia Tab A200 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Acer Iconia Tab A200 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Acer Iconia Tab A200 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Acer Iconia Tab A200 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Acer Iconia Tab A200 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Acer Iconia Tab A200 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Acer Iconia Tab A200 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Acer Iconia Tab A200 Tablet Format Atma

Acer Iconia Tab A200 Tablet Format AtmaAcer Iconia Tab A200 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Acer Iconia Tab A200 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Acer Iconia Tab A200 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Acer Iconia Tab A200 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Acer Iconia Tab A200 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Acer Iconia Tab A200 Tablet Yazılım Güncelleme

.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 1447   Son Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 17:29:04

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,22 saniye.
Notebook Tamiri